سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۳۴۳۹
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۸- ۵۹: ۰۸
به مناسبت روز جهانی قدس صادر شد
به مناسبت "روز جهانی قدس " در دفاع از مردم مظلوم فلسطین سازمان بسیج حقوقدانان استان اردبیل بیانیه‌ای صادر نمود.
به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، به مناسبت "روز جهانی قدس " در دفاع از مردم مظلوم فلسطین سازمان بسیج حقوقدانان استان اردبیل، مسئله قدس را مهم‌ترین مسئله جهان اسلام و تدبیرحکیمانه و راهبردی امام خمینی (ره) و دیدگاه بلند رهبر معظم انقلاب می‌داند.

روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشور‌ها بیرق آن برافراشته شود. روزی است که باید به ابرقدرت‌ها فهماند که دیگر آن‌ها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند.

من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم می‌دانم( امام خمینی (ره))

باگذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی وآغاز گام دوم انقلاب، این تدبیر و دور اندیشی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس که نشان از بصیرت وآینده نگری دقیق ایشان بود، استکبار ستیزی و مقاومت در برابررژیم غاصب صهیونیستی وحامی ظاهرا ابرقدرت پوشالی، ظلم و جور را معنایی دوباره بخشید و روحی تازه در کالبد جهان اسلام دمید. اکنون که این رژیم غاصب صهیونیستی وآمریکای جنایتکار در مخمصه و تنگنای استراتژیک قرارگرفته ومتوسل به مذاکره شده است. نشان از ضعف وخودباختگی در برابر جهان اسلام است.

رژیم صهیونیستی و حامی او آمریکای تروریست باید بداند که قدرت زورگویی منافقانه روبه پایان است، حمایت وپشتیبانی کشور‌های سست عنصراعراب و آل سعود و کشور‌هایی مانند امارات و بحرین که جیره خوار و مزدور استکبار در منطقه هستند نیز باید بدانند و آگاه باشند که ننگ ابدی را با برقراری روابط دوستانه با رژیم صهیونیستی برای خود رقم زده‌اند که موجب نفرت همه امت اسلامی از این سیاست‌های ننگین و زبونانه گشته است.

روزجهانی قدس، روز امید بخش و اتحاد مسلمانان بیدار در سایه مقاومت و روز انذارونفرت غافلان و ساده لوحان و منحرفان از سراب مرگ آور سازش است. روز قدس روز همبستگی با ملت مظلوم فلسطین و روز منکوب کردن تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی است؛ آری! این یادگار بزرگ امام راحل (ره) است که نور امید را در دل‌های مستضعفان روشن می‌کند و لرزه بر اندام مستکبران می‌اندازد.

در پایان این بیانیه، سازمان بسیج حقوقدانان استان اردبیل، حامی خط ولایت ورهبری، ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین و با حضور حداکثری در این روز عزیز، از ملت غیور و ولایتمدار ایران اسلامی حق طلب دعوت می‌کنیم تا هم صدا با همه مسلمانان غیور و ظلم ستیز در سراسر دنیا با حضوری پرشور و دشمن‌شکن در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس، همچون سال‌های گذشته با شکوه شرکت نموده و تجدید پیمان با آرمان‌های والا و مقدس جمهوری اسلامی ایران وامام راحل و رهبر عزیزمان، فریاد حق‌طلبی و آزادى فلسطین و فلسطینیان را از چنگال غاصبان صهیونیست و جنایتکار به گوش سردمداران و ابرقدرت‌های شرق و غرب برسانیم و پس از یک ماه تمرین پاکی و بندگی، دست به دعا بر داریم و از خدا بخواهیم (اللّهُّمَ اَصْلْح کُلَّ فاسِدٍ مِن اُمُورِ الْمُسْلِمین).

سازمان بسیج حقوقدانان استان اردبیل
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar