سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۳۴۴۰
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۸- ۰۲: ۰۹
ملت اسلامی ثمره دلنشین انقلاب اسلامی ایران را در تمام عرصه‌های جهانی با تمام وجود احساس می‌کنند و باعث غرور و سرافرازی ماست که میراث دار انقلابی هستیم که مایه الهام تمامی ملت‌های آزاده جهان است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، متن این بیانیه به شرح ذیل است.

"تن‌ها راه قدس شریف، مبارزه و مقاومت است و دیگر راه ها، بی سرانجام و عقیم است" (مقام معظم رهبری)

با روی کار آمدن ترامپ طرح معامله قرن جایگزین طرح صلح خاورمیانه شد و پازل این طرح در ماه‌های گذشته با به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایخت اسرائیل از سوی دونالد ترامپ انتقال سفارت امریکا از تل آویو به قدس، به رسمیت شناختن جولان اشغالی سوریه تحت حاکمیت رژیم صهیونیستی و قطع کمک‌های مالی و محدود سازی آژانس امداد رسان و کاریابی آورگان فلسطینی (آنروا) عملا در حال تکمیل است در این میان حکام مرتجع عرب با محوریت حکام سعودی با حمایت علنی از «معامله قرن» خیانت تاریخی به مسئله فلسطین کرده اند که این امرنباید در سیاست‌های تبیینی و رسانه‌ای مغفول واقع شود.

اکنون، ملت اسلامی ثمره دلنشین انقلاب اسلامی ایران را در تمام عرصه‌های جهانی با تمام وجود احساس می‌کنند و باعث غرور و سرافرازی ماست که میراث دار انقلابی هستیم که مایه الهام تمامی ملت‌های آزاده جهان است. انقلابی که با رهبر حکیمانه مقام معظم رهبری همچنان از شادابی و طراوت برخوردار است. طراوتی که در فضای دانشگاهی کشور بیش از هر جای دیگری ملموس است. فرزندان غیور این مرزوبوم در عرصه دانشگاه و علم همگام با ملت ایران اسلامی هر روز برگ زرین دیگری را به کتاب انقلاب اسلامی می‌افزایند و همچنان پرچمدار پیشرفت و توسعه در جهان اسلامی هستند. شاهدیم که رژیم اشغالگر قدس با قتل عام ملت مظلوم فلسطین و تجاوز به حریم کشور‌های دیگر منطقه، خوی ددمنشی و وحشیگری خود را برای جهانیان بیش از پیش آشکار نموده است.

سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان اردبیل همچون سال‌های گذشته در کنار آحاد ملت شریف ایران اسلامی ضمن بیعت مجدد با آرمان‌های مقدس شهدا، امام شهیدان (ره) و تبعیت از مقام معظم رهبری با دعوت از جامعه دانشگاهی کشور حضوری موثر در راهپیمایی روز قدس خواهند داشت.

وعده ما، حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس

جمعه ۱۰/۰۳/۹۸

روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان اردبیل
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar