سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۴۶۷۵
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸- ۲۰: ۱۳
رئیس ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور با بیان اینکه عنوان خدمت کریمانه به‌عنوان بخشی از شعار اصلی دهه کرامت هر ساله مورد استفاده قرار خواهد گرفت، گفت: «خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل‌بیت (ع)» به‌عنوان شعار اصلی دهه کرامت امسال درنظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌رضا ارزانی شنبه شب در نشست شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور که در سالن محراب شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر کریمه اهل‌بیت (س)‌برگزار شد، با اشاره به اینکه این شورا امسال کار خود را زودتر و منسجم‌تر از گذشته دنبال کرده است، اظهار کرد: برنامه‌های دهه کرامت از دو ماه گذشته بسته شده است و از همه دستگاه‌ها و نهاد‌های مرتبط به ویژه اعتاب مقدس مرتبط تقدیر می‌کنیم که در برنامه‌های دهه کرامت ورودی جدی داشته‌اند.

وی اضافه کرد: فعالیت برای دهه کرامت در حقیقت فعالیت برای بزرگوارانی است که ترویج سیره و روش آن‌ها موجب سعادت و تعالی مردم جامعه می‌شود به همین علت خدمت در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت توفیق و سعادتی بزرگ است.

مشاور وزیر ارشاد و رئیس ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور خاطرنشان کرد: ۶ کارگروه مختلف با عناوین جشن‌ها و تشکل‌های مردمی، فضای مجازی، محتوایی، اطلاع‌رسانی، دانشگاهیان و هنری در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت فعالیت خود را دنبال می‌کنند تا بتوانند فعالیت‌های مرتبط با دهه کرامت را به شیوه مطلوب اجرایی کنند.

وی از تلاش مسؤولان آستان مقدس کریمه اهل‌بیت (س) در کارگروه محتوایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت یاد کرد و ادامه داد: نام‌گذاری روز‌ها و برنامه‌های شاخص دهه کرامت که توسط دستگاه‌ها و نهاد‌های مختلف انجام می‌شود، به صورت عمومی اطلاع‌رسانی می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت با بیان اینکه عنوان خدمت کریمانه به‌عنوان بخشی از شعار اصلی دهه کرامت هر ساله مورد استفاده قرار خواهد گرفت، گفت: امسال «خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل‌بیت (ع)» به‌عنوان شعار اصلی دهه کرامت درنظر گرفته شده است.

وی با تاکید بر اینکه مردمی بودن کار‌ها به‌عنوان یک اولویت باید مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: امسال می‌توانیم نشان کرامت را طراحی کرده و فردی، کارگروهی وسازمانی که کار خاصی را انجام داده است را مورد تجلیل قرار دهیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar