سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۴۶۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸- ۲۶: ۱۱
به بهانه اقدام زیبای کشتی گیر قفقازی:
سازمان ورزش بسیج از اقدام تحسین برانگیز ورزشکار قفقازی تقدیر کرد

به گزارش سرویس بسیج ورزشی خبرگزاری بسیج، صدای رسای حق و حقیقت این بار از دل اروپا شنیده شد و المار نورعلی اف خود را از قهرمان به پهلوانی تبدیل کرد که منادی بخش این صدای ماندگار گردید.صدای رسای حق و حقیقت این بار از دل اروپا شنیده شد

او با تمام وجود و از اعماق باورهای دینی و انقلابی خود تصویری از ولی امر مسلمین جهان را بر روی لباس تقوایش حک کرد تا به دنیا ثابت نماید اسلام همان حق و حقیقتی است که همه سردمداران ظلم و جور را به تکاپو واداشته است.

علی اف ثابت کرد که انقلاب اسلامی با رهبری فرزانه اش در چهلمین سالگی خود پارا فراتر از مرزهای بین المللی نهاده و وارد مرحله تمدن سازی اسلامی گردیده است و این همان نکته حائز اهمیتی است که مقام عظمای ولایت در بیانیه گام دوم به جد به آن اشاره دارند.

سازمان ورزش بسیج بر خود می داند از این ورزشکار طراز انقلاب و بین المللی که اقدام او موجبات تحسین دنیای اسلام را فراهم آورده و التیام بخش دل آزادگان جهان گردیده است، تقدیر و تشکر نموده و این ورزشکار قفقازی را به عنوان آیینه تمام نمای حربت و جوانمردی به جهانیان معرفی نماید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar