سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۶۹۷۵
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸- ۱۸: ۱۱
مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان:
مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان گفت: رئیس، دبیرکل و اعضای هیئت رئیسه انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه نگار گیلان انتخاب شدند.
به گزارش سرویس بسیج رسانه خبرگزاری بسیج از رشت، مهدی پارسا بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری انتخابات نخستین دوره هیئت رئیسه انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه‌نگار گیلانی اظهار داشت: این انجمن در حوزه صنفی فعالیت می‌کند و ویژه بانوان شاغل در رسانه‌های مکتوب و مجازی استان گیلان است که در حوزه آموزشی، رفاهی و حقوقی برنامه‌های مهمی را اجرا می‌کند.

وی با بیان اینکه بسیج رسانه استان گیلان، انجمن عکاسان خبری و پیشکسوتان رسانه را نیز تشکیل می‌دهد، افزود: گیلان رتبه دوم رسانه‌های مکتوب و مجازی کشور را بعد از استان تهران را دارد.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان پس از برگزاری انتخابات اظهار داشت: ۵۴ درصد فعالان رسانه‌ای استان را بانوان تشکیل می‌دهند که با پیشنهاد بانوان خبرنگار انجمن شکل گرفت و راه اندازی شد.

مهدی پارسا با بیان اینکه بسیج رسانه از تشکیل انجمن‌های صنفی و تخصصی مطبوعات حمایت می‌کند، افزود: انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه نگار گیلانی مجمعی برای فعالان جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی است.

نخستین دوره انتخابات انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه نگار گیلانی بعد از ظهر امروز در سالن شهدای رسانه سازمان بسیج رسانه استان گیلان برگزار شد.

در این انتخابات الهه ابراهیمی از خبرگزاری ایسنا به عنوان رئیس هیئت مدیره و معصومه نیککار از نشریه گیلان به عنوان دبیرکل، فرشته شیداصفت از اساتید علوم ارتباطات به عنوان قائم مقام انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه‌نگار استان گیلان به مدت دو سال انتخاب شدند.

همچنین زلیخا صفری از پایگاه خبری صفیر گیلان به‌عنوان سخنگو، طیبه قدیمی از پایگاه خبری خط قرمز به عنوان خزانه دار انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه‌نگار گیلان معرفی شدند.

‌سمیه بشارتی از خبرگزاری شبستان و مریم اصغری از خبرگزاری مهر به عنوان بازرسان انجمن بانوان و آسیه سهرابی‌پور از پایگاه خبری پرنیان به‌عنوان رئیس کمیسیون حقوقی، فاطمه قدیمی از مدرسان علوم ارتباطات به‌عنوان رئیس کمیسیون آموزش و پژوهش و مهرانه بازرگانی از روزنامه معین به‌عنوان رئیس کمیسیون رفاهی و سمانه عادلی از پایگاه خبری لیجار به عنوان منشی هیئت رئیسه به مدت دو سال انتخاب شدند.

انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه نگار گیلانی با ۸۷ عضو فعالیت خود را آغار کرده و در حوزه صنفی، فرهنگی، رفاهی و حقوقی برای خواهران فعال رسانه تلاش می‌کند.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar