سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۴۷۱۸۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸- ۵۸: ۱۲
مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه کرج گفت: ۱۴ نفر از دانش آموزان و همکاران فرهنگی این ناحیه پس از کسب رتبه های برتر در مسابقات استانی قرآن، عترت و نماز به‌ مرحله کشوری راه یافتند.

به گزارش سرویس بسیج دانش آموزی خبرگزاری بسیج از کرج ، ابراهیم فلاح نژاد، مدیر آموزش وپرورش ناحیه سه کرج از موفقیت دانش آموزان و فرهنگیان اداره آموزش و پرورش ناحیه سه کرج در سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز خبر داد و گفت: سه منشور نورانی قرآن، عترت و نماز در زندگی فردی و اجتماعی به ویژه در بین دانش آموزان و فرهنگیان، دارای اهمیت و جایگاه ویژه ای است.

دانش آموزان البرزی به مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز راه یافتند

مدیر آموزش وپرورش ناحیه سه کرج بیان کرد: سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان با حضور بیش از ۷۰۰ دانش آموز و ۲۰۰ نفر فرهنگی در ۱۴ رشته آوایی و پژوهشی در مرحله استانی به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز برگزار شد.

فلاح‌ نژاد ادامه داد: شرکت کنندگان در رشته های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ عمومی و ویژه شامل حفظ پنج، ده و بیست جزء و حفظ کل قرآن کریم، رشته های پژوهشی شامل نهج البلاغه، تفسیر، صحیفه سجادیه الگوی برتر احکام نماز به صورت مشترک و در رشته اذان و مداحی ویژه پسران به رقابت‌ پرداختند.

وی توضیح داد: در این رقابت ها 56 نفر از دانش آموزان پسر و دختر آموزش و پرورش ناحیه سه کرج در دو مقطع متوسطه موفق به کسب رتبه های برتر شدند که از این تعداد 14 نفر به مسابقات کشوری راه یافته اند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه کرج افزود: برگزیدگان مسابقات استانی، برای رقابت در مرحله کشوری در دو بخش شفاهی و پژوهشی که تابستان امسال در مشهد مقدس و زنجان برگزار خواهد شد، اعزام می شوند.

فلاح نژاد در پایان گفت: همچنین در چهارمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان دو نفر از بانوان فرهنگی از اداره آموزش و پروش ناحیه سه کرج ناحیه در رشته های حفظ ده جزء قرآن کریم و الگوی برتر تدریس احکام نماز حائز رتبه اول شدند و به مسابقات کشوری که در مشهد مقدس برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar