سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۴۷۳۲۵
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸- ۱۶: ۲۳
پاسره مدیرعامل جدید شرکت آبفای استان با حضور در این شرکت با مدیران و معاونین ستادی شرکت دیدار داشتند و فعالیت خود را در آبفای استان آغاز کرد.
فیض‌الله پاسره مدیرعامل جدید شرکت آبفای استان با حضور در این شرکت با مدیران و معاونین ستادی شرکت دیدار داشتند و فعالیت خود را در آبفای استانآغاز کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در ابتدای حضور خود در شرکت آبفای استان در جمع معاونین و مدیران ستادی با اشاره به اهمیت و حساسیت کار آب و فاضلاب اظهار کرد: تامین آب شرب شهروندان به خصوص در شرایط کمبود منابع آبی وظیفه کارکنان آبفا را دوچندان کرده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: پرآبی و وجود منابع آبی در استان موجب شد که زیرساخت‌های آبرسانی و تامین آب شرب شهر ها‌ی استان آنچنان که باید تقویت نشوند و به دنبال آن با افزایش جمعیت و کاهش منابع آبی و بروز خشکسالی این ضعف زیرساخت‌ها بیشتر خود را نشان دهد.

پاسره به ظرفیت‌های بالای نیروی انسانی در آبفای استان به عنوان بهترین نقطه اتکا یاد کرد و گفت: در آب و فاضلاب فارغ از نگاه‌های قومی و سیاسی باید به دنبال توسعه و تقویت خدمات‌رسانی به شهروندان باشیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد مشترکین را سرمایه اصلی شرکت آب و فاضلاب دانست و گفت: طی سال‌های اخیر کار‌های خوبی در زمینه درآمد زایی شرکت صورت گرفته است که باید با توان بیشتر ادامه یابد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزایش بهره وری، شایسته سالاری و استفاده از توان تمامی پرسنل آبفا را از اولویت‌های کاری خود دانست و گفت: برای نیل به این هدف تمامی مجموعه باید وارد میدان شوند.

پاسره چابک‌سازی شرکت آبفا و سرعت دادن به خدمات رسانی به شهروندان و اجرای پروژه ها‌ی آب و فاضلاب را از دیگر برنامه‌های خود دانست و گفت: در این مسیر نیز باید تمامی مدیران و کارکنان با تمام قوا وارد عمل شوند.

در پایان این نشست مدیرعامل جدید آبفای استان از معاونت‌ها و بخش‌های مختلف ستاد شرکت بازدید کرد.

گفتنی است فیض الله پاسره طی حکمی از سوی حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به عنوان سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
ضمنا زمان برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از طریق دفتر روابط عمومی این شرکت اطلاع رسانی خواهد شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar