سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۷۳۵۵
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸- ۴۱: ۰۷
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قم گفت: شهید ابراهیم هادی غیر از تقویت قوای ظاهری خود، شجاعانه بر نفس خود غلبه کرد و در میدان جهاد اکبر و اصغر توانست پیروز واقعی میدان باشد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، محمدباقر ولدان در یادواره شهیدان ابراهیم هادی، محمدرضا شفیعی و ابراهیم عشریه با عنوان پویش مردمی دوستان آسمانی من که در مصلای قدس برگزار شد، اظهار داشت: با الهام گرفتن از پرتو نور شهدای شجاعت، اسارت و مقاومت و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب گام دوم انقلاب اسلامی را با موفقیت برمی‌داریم.

وی با تأکید بر اینکه شهدا امامزادگان عشق هستند، تصریح کرد: باید خود را در مسیر شهدا و محافل شهیدان بیمه کنیم و با الگو گرفتن از شهدا از دین، انقلاب و کشور حفاظت کنیم.

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قم با اشاره به خصوصیات اخلاقی شهیدان هادی، عشریه و شفیعی بیان کرد: شهید "ابراهیم هادی" هادی شجاعت، شهید "محمدرضا شفیعی" هادی اسارت و شهید "ابراهیم عشریه" هادی مقاومت هستند.

ولدان عنوان کرد: شهید ابراهیم هادی غیر از تقویت قوای ظاهری خود، شجاعانه بر نفس خود غلبه کرد و در میدان جهاد اکبر و اصغر توانست پیروز واقعی میدان باشد.

وی با اشاره به ارزش و اهمیت حرکت در مسیر شهدا بیان کرد: باید خود را در مسیر شهدا بیمه کنیم و با الگو گرفتن از شهدا دین، انقلاب و کشور را محافظت کنیم.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان قم با بیان این‌که "با توسل به شهدا و الگو گرفتن از راه این هادیان عزیز محکم و استوار راه خدا و اهل‌بیت (ع) را ادامه دهیم"، گفت: امروز دشمنان به‌دنبال تغییر در هویت اعتقادی و ایمانی ما هستند و نباید از اهداف و آرمان انقلاب اسلامی کوتاه بیاییم.

ولدان خاطرنشان کرد: این شهیدان عزیز هادی شجاعت، اسارت و مقاومت هستند، در محفلی قرار داریم که نه‌فقط یادواره شهیدان هادی بلکه یادواره هادیان شهید است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: