سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۷۳۸۸
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸- ۴۶: ۱۳
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فارسان:
مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فارسان، مردمی بودن و مردم سالاری دینی را عامل ماندگاری انقلاب دانست.

به گزارش خبرگزاری بسیج از  استان چهارمحال و بختیاری؛ به همت پایگاه مطهره شهرستان فارسان نشست بصیرتی سیاسی در محل بوم گردی روستای ده چشمه برگزار گردید.

در این نشست بصیرتی سیاسی که با پرسش و پاسخ های سیاسی همراه بود مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فارسان گفت: ما يک جبهه وسيع دشمن در مقابل خودمان داريم که باید با بصیرت نقشه های شوم آن‎ها را نقش برآب کنیم.

وی خاطرنشان کرد: جبهه وسيع دشمن از سردمداران رژيم صهيونيستي، سردمداران دولت آمريکا، ، دیگر ايادي و عوامل استکبار جهاني، عوامل تکفيري، داعش و ... جبهه مقابل انقلاب اسلامی هستند که در صدد ضربه زدن به اسلام ناب محمدی می باشند.

این مقام مسئول بیان داشت: دشمنان اسلام و انقلاب با حملات تبليغاتی و تمام ظرفیت رسانه‎اي دنيا برای انجام اهداف شوم خود در حال فعالیت هستند.

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فارسان، عنوان کرد: دشمنان ما، عليه جمهوري اسلامي هرچه دلشان مي‎خواهد می‎گویند و با وقاحت تمام انقدر دروغ‌هایشان را بزک می کنند که حتی جوانان خودمان به راحتی باور می کنند.

وي ادامه داد: همه مراکز فکر و انديشه سياسي در دنياي استکبار – چه در آمريکا، چه در سایر کشورهاي  استکباري – متوجه اين است که چه کار کنند که بتوانند درخت انقلاب اسلامی را ريشه کن کنند، سرنگون کنند دائم در فکر اين هستند که چکار کنند اين انقلاب را از بين ببرند.

این مقام مسئول با بیان اینکه تا امروزه با لطف و عنایت خدا و بصیرت مردم کشورمان دشمنان در تمامی نقشه های خود شکست خوده‎اند، تصریح کرد: همه همت آنان اين است که اين ندای آزادی بخشی و عدالتخواهی را خاموش کنند؛ اما به لطف خدا و عنایت امام عصر(عج) این انقلاب چهل سال است که پابرجا مانده و تنومند تر شده است.

وی افزود: همه همت من و شما بايد اين باشد که اين ماندگاري را افزايش بدهيم.  

نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فارسان به اهميت ماندگاري انقلاب اسلامي و ضرورت تحليل و علت يابي اين ماندگاري اشاره کرد و اظهار داشت: اگر ما بتوانيم تحليل درستي از حوادث پيدا کنيم و اگر بتوانيم درست بفهميم، راه آينده اين کشور کاملاً روشن خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar