سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۷۴۹۰
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸- ۵۴: ۱۶
شهردار ارومیه:
شهردار ارومیه گفت: منابع انسانی بزرگ‌ترین سرمایه‌‌های هر دستگاه و سازمانی هستند.

 به گزارش خبرگزاری بسیج از ارومیه، محمد حضرت پور در همایش شهرداران و مدیران شهری استان که با حضور معاونین و مدیران کل سازمان شهرداری و دهیاری های کشور و برخی مسئولان استانی و شهرداری های استان در سالن اجتماعات استانداری آذربایجان غربی  برگزار شد، با اشاره به ناهمسویی و عدم یکپارچگی طرح تفصیلی شهری با قالب بندی های اجرایی آن، گفت: طرح های تفصیلی شهری هیچ قرابتی با مطالبات و توقعات جامعه هدف ندارد.

وی افزود: اگر امروز توسعه نامتوازن و ناموزون شهری گریبانگیر جامعه شهری شده، این ناشی از بی التفاتی مدیران شهری نسبت به اعمال سیاست های غیرمنسجم در حوزه طرح های توسعه شهری است.

این مسوول گفت: تمامی دستگاه های شهرداری بر اساس چارت سازمانی تشکیلاتی و کادرسازی، بیش از ظرفیت مازاد نیروی کار پذیرش کرده و این موضوع سبب فربه شدن غیرکنترلی و خارج از دسترس پیکره دستگاه های شهرداری با وضعیت بغرنج سرمایه ای و گردش مالی شده است.

این مقام مسوول ادامه داد: با افزایش بازوهای منابع انسانی دستگاه های شهرداری، چتر جانبداری و خدمات رسانی پیوسته ای به جامعه پرسنلی مدیریت شهری با تحلیل مقیاسی و کوچک سازی مواجه می شود.

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar