سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۷۶۳۴
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸- ۴۹: ۱۶
حجت الاسلام شاه محمدی امام جمعه موقت قصرشیرین گفت: امروز با ترفند های اقتصادی از سوی دشمن مواجه است وحل مشکلات اقتصادی کشور برتکیه برتوان داخلی واستفاده از نیرو های جوان و روحیه جهادی میسر است .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از کرمانشاه : حجت الاسلام اسماعیل شامحمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین با اشاره به رفت و آمد مقامات چند کشور خارجی برای مذاکره آمریکا با کشورمان افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدارها نکات مهمی در خصوص اصل مذاکره و حمایت از مذاکره کنندگان و تثبت برجام فرمودند.

وی عنوان کرد: آمریکا پس از تهدید نظامی وگسیل ناو آمریکا با دربسته روبرو شد و از این رو مذاکره کنندگان را شامل نخست وزیرهای آلمان و ژاپن فرستاد.

امام جمعه موقت قصرشیرین گفت: رهبر معظم انقلاب چند نکته فرمودند که رئیس جمهوری آمریکا یک دروغگوی متقلب است و همانطور که یک روزنامه آمریکایی واشنگتن پست در باره ترامپ نوشته که ترامپ به طور میانگین روزانه ۱۲ دروغ می گوید، از این رو اعتماد به یک دروغگوی متقلب نباید نکرد.

حجت الاسلام شامحمدی با اشاره به خلف وعده آمریکا در موضوع برجام افزود: هنوز زمان طولانی از این خلف وعده نگذشته و مردم خیانت آمریکایی ها را فراموش نکرده اند.

وی ادامه داد: آیا این ۲ کشور آلمان و ژاپن برای میانجیگیری و مذاکره آمده اند و یا قرار است مذاکره کنند که مولفه های قدرت نظام جمهوری اسلامی را تضعیف کنند که در این رابطه مواضع اصولی را رهبر معظم انقلاب فرمودند.

خطیب موقت جمعه قصرشیرین عنوان کرد: جمهوری اسلامی اهل تعامل با دنیا است و با ظالم سر مذاکره ندارد و ما نفوذ معنوی در بین ملت های دنیا داریم.

حجت الاسلام شامحمدی گفت: ما شاهد سقوط امپراطوری های بزرگی هستیم که مقابل انقلاب ایستاده اند و امروز زمان افول و شکست آمریکا فراهم شده است.

وی افزود: ما ملتی هستیم که دارای رهبری شجاع است و مسیری که ایشان مشخص کرده روشن و به طور یقین مسیر پیروزی است.

او اظهار کرد: قدرت ما واقع بینانه است ما باید با بصیرتمان برنامه های دشمن را توجه کنیم و نکات رهبر را مورد توجه قرار دهیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar