سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۸۳۴۸
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸- ۵۵: ۰۸
معاون اجتماعی و پبشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل:
معاون اجتماعی و پبشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: دستگاه قضائی اردبیل به دنبال تحقق کاهش پرونده‌های قضائی است که به دنبال ارائه آگاهی به مردم است.

دستگاه قضائی اردبیل به دنبال تحقق کاهش پرونده‌ها است

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، یوسف خدادادی در جمع خبرنگاران با تشریح برنامه‌های هفته قوه قضائیه در استان اردبیل اظهار داشت: دستگاه قضائی اردبیل به دنبال تحقق کاهش پرونده‌های قضائی است که به دنبال ارائه آگاهی به مردم است که هفته قوه قضائیه فرصت مناسبی برای دستیابی به این مهم است.

وی بیان کرد: باید با آگاهی‌دهی مردم و ارائه مشاوره‌های حقوقی توسط مسئولان قضائی است که باید به این مهم اهمیت گمارند که در این زمینه استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و صدا و سیما برای افزایش اطلاعات عمومی و حقوقی مردم برای کاهش تشکیل پرونده‌های قضائی تاثیرگذاری وافری دارد که این مهم برای ما بسیار مهم و حائز اهمیت است.

معاون اجتماعی و پبشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: درصدد هستیم تا از ظرفیت رسانه‌ها و صدا و سیما برای اطلاع‌رسانی کافی و مناسب به مردم با هدف بهبود وضعیت موجود استفاده کرده و در این زمینه به طور شایسته عمل کنیم که این موضوع برای ما حائز اهمیت است.

خدادادی تصریح کرد: اهمیت به حل مشکلات مردم و خدمات‌رسانی به مردم اولویت اساسی است که در این زمینه اهمیت به این موارد مورد توجه واقع شده و درصدد هستیم با بهره‌گیری از ظرفیت دستگاه قضائی در راستای حل مشکلات مردم و دغدغه‌های آنان ورود پیدا کرده و به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

وی بیان کرد: حمایت دستگاه قضائی استان از سرمایه‌گذاری‌های مشروع اولویت اساسی است و درصدد هستیم با برنامه‌ریزی در این زمینه در راستای حل مشکلات گام برداشته و در توسعه این اهداف ورود پیدا کرده و مشکلات و موانع موجود را در این زمینه برطرف کرده و به شکل مناسب عمل کنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar