سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۸۴۷۱
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸- ۵۲: ۱۲
مدیرعامل موسسه آموزشی معراج اندیشه:
مدیرعامل موسسه آموزشی معراج اندیشه با اشاره به روند تاسیس این موسسه آموزشی و اهمیت آن، اظهارداشت: تربیت نسل ارزشی باید جزو اولویت در کنار مباحث آموزشی باشد.

به گزارش سرویس بسیج دانش اموزی  خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، احمد حبیب پور واقف توجه به مسائل علمی و آموزشی دانش آموزان موسسه را از مهم ترین اهداف آن عنوان و بیان کرد: در همین راستا برای ارتقا علمی دانش آموزان موسسه از کادری مجرب و توانمند بهره می برد ولی در کنار آن مسائل ارزشی و اعتقادی نیز از اولویت های این مجموعه است.

وی نگاه تربیتی این موسسه را از رویکردهای مهم آن برای تربیت نسل جدید دانست و اضافه کرد: امروز خانواده ها با توجه به پیچیدگی های عصر حاضر و بروز برخی از ناهنجاری ها در جامعه دغدغه تربیت فرزنداتن خود را دارند و در همین راستا از این موسسه استقبال چشمگیری شده است تا بتوانند سلامت فرزندان و آینده جامعه را تامین کنند.

حبیب پور واقف ارتقا بینش دانش آموزان و مردم بر اساس آموزه های دینی، نهادینه سازی رفتارهای ارزشی در دانش آموزان، توسعه دانش های نیاز روز دانش آموزان همچون مهارت های اجتماعی و زندگی را از ماموریت های مهم موسسه آموزشی معراج برشمرد.

وی توجه به تزکیه را در کنار تعلیم از مهم ترین مولفه در این موسسه نام برد و افزود: با توجه به تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب تلاش داریم در کنار آموزش و تعلیم دانش آموزان در خصوص علم و پزوه، رفتارهای ارزشی برگزفته از آموزه های اسلام و ائمه اطهار علیه السلام را به صورت عملی تبیین و گسترش و نهادینه کنیم تا برای جامعه الگوهای رفتاری مناسب تحویل دهیم.

حبیب پور واقف فعالیت های مختلف آموزشی و مشاوره، برگزاری کلاس های علمی و کنکور، برگزاری مسابقات علمی و فرهنگی همچون امید دانش، فجر دانش و آفتاب دانش، برگزاری دوره های مخصوص آمادگی برای المپیادهای علمی را از دیگر فعالیت های این موسسه خواند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: