سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۸۶۴۳
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸- ۵۶: ۲۲
حجت الاسلام حسینی کیا نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی هم به کمپین حمایتی از مستاجرین پیوست.

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیح از کرمانشاه: پیوستن به کمپین حمایت از مستاجرین، اظهار داشت: دولت، مجلس و قوه قضائیه باید دست بدست هم دهند و مشکل مستاجرین که جامعه هدف فراوانی را به خود اختصاص داده، حل کند.

وی گفت: همچنین کمیسیون اقتصادی مجلس هم باید تصمیم گیری راجع به اعمال مالیات بر منازل خالی را تسریع ببخشد زیرا این امر سبب کاهش نرخ اجاره نشینی می‌شود.

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی درباره یکی دیگر از راهکارهای کاهش نرخ کرایه خاطرنشان کرد: برای افراد مستاجری که سه، چهار فرزند دارند و آسیب پذیرتر هستند مشوق‌ها و معافیت‌هایی در نظر گرفته شود.

وی افزود: دولت هم نسبت به در اختیار قراردادن وام به افراد مستاجری که قرارداد خود را به بانک ارائه دهند اقدام کند تا از این طریق مبلغ رهن این افراد تأمین شود زیرا این میزان نسبت به دوره قبلی کاهش ارزش داشته است.

حجت الاسلام حسینی با تاکید بر اینکه مردم نیز باید از مستاجرین حمایت کنند گفت: مردم ما مردمی مسلمان و انسان دوست هستند و امروز هم روز تنگ افراد گرفتار است بنابراین باید در کار خیر شتاب کنند.

وی عنوان کرد: در این میان افرادی که منزل خالی دارند آن را با قیمتی ارزان‌تر در اختیار مستأجران قراردهند و این یکی از مصادیق کارهای حسنه‌ای است که خداوند در قرآن وعده داده ده برابر آن را جبران خواهد کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: