سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۸۹۳۱
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸- ۴۴: ۰۷
دبیر جشن های بین المللی زیر سایه خورشید در استان کرمانشاه گفت: امسال از تمام ظرفیت های جشن های زیر سایه خورشیدایجاد اتحاد بین اهل تسنن وتشیع باید استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری  بسیج از کرمانشاه، رضا فرخشاهی پیش از ظهر امروز در نشست برنامه‌ریزی جشن‌های دهه کرامت و کاروان زیر سایه خورشید که با حضور آیت‌الله شیخ‌مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، جشن‌های زیر سایه خورشید را بهترین فرصت برای خدمت‌رسانی دانست.

دبیر جشن‌های بین‌المللی زیر سایه خورشید در استان کرمانشاه ادامه داد: برنامه‌ریزی لازم برای حضور مردم در این برنامه‌ها از اولویت جشن‌ها‌ست و امیدواریم با برنامه‌ریزی لازم توسط ائمه جمعه و سپاه این اتفاق رخ دهد.

وی خاطرنشان کرد: جذاب کردن برنامه در مناطق اهل تسنن یکی از موضوعاتی است که اسباب حضور اقشار مختلف مردم در مناطق اهل تسنن را فراهم می‌کند و این در حالی است که حضور نخبه‌‌های اهل تسنن در این برنامه بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

فرخشاهی تصریح کرد: امسال از تمام ظرفیت‌های این جشن برای خدمت‌رسانی به مردم و ایجاد اتحاد بین اهل تسنن و تشیع باید استفاده شود.

وی با اشاره به برنامه‌های سال گذشته، یادآور شد: اجرای برنامه به نحو احسن در مناطق اهل تسنن و  پوشش این  برنامه‌ها در سال گذشته بسیار جالب و جذاب بود و تاثیر بسیار زیادی در بین اهل تسنن مردم سراسر جهان گذاشت.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه نیز در ادامه، ایجاد مودت و دوستی در این برنامه‌ها را خیلی مهم دانست و گفت: استفاده از برنامه‌های اهل تسنن همچون دف‌زنی در سال گذشته به این مساله خیلی کمک می‌کند.

سرهنگ بهشتی یادآور شد: تاکیدات مقام معظم رهبری بر خدمت‌رسانی در مناطق آسیب‌پذیر و حاشیه‌ای شهر است و امیدواریم با برنامه‌ریزی کافی زمینه خدمت‌رسانی در مناطق حاشیه‌ای انجام شود.

وی ادامه داد: با هدف عمل به بیانات مقام معظم رهبری جشن‌های پیرامون این برنامه را به سمت مناطق حاشیه‌ای خواهیم برد و از ظرفیت‌های هنری جامعه اهل تسنن برای برگزاری این برنامه استفاده خواهیم کرد.

بهشتی خاطرنشان کرد: برگزاری جشن‌ها در مناطق حاشیه و یا اعزام تیم‌های خدمت‌رسانی در مناطق حاشیه‌ای و سرکشی از خانواده‌های محرومان از برنامه‌های پیرامونی این موضوع خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: