سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۹۱۱۹
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸- ۱۶: ۱۱
رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی:
محمدی در مراسم معارفه فرمانده جدید سپاه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین گفت: پیشرفت در حوزه های مختلف، نشان از توجه به این حوزه ها بوده اما متاسفانه در بحثهای اقتصادی، توجه نشده و همین امر موجب ایجاد فاصله تا سند چشم انداز توسعه انقلاب شده است.

به گزارش خبرگزاری بسج در قزوین، داوود محمدی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در مراسم معارفه فرمانده جدید سپاه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین بیان کرد: در گام دوم انقلاب، نظام، گامهای بسیار بلندی برداشته و این امر مستند به آمار موجود می باشد.

وی گفت: با مقایسه پیشرفتهای قبل و بعد از انقلاب، در بسیاری از حوزه ها پیشرفتهای موجود، دارای اختلافاتی عمیق است که این امر از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: پیشرفت در حوزه های مختلف، نشان از توجه به این حوزه ها بوده اما متاسفانه در بحثهای اقتصادی، توجه نشده و همین امر موجب ایجاد فاصله تا سند چشم انداز توسعه انقلاب شده است.

وی خاطرنشان کرد: باید روحه انقلابی و جهادی اتفاق بیفتد چرا که موقعیت جمهوری اسلامی در منطقه، در وضعیت خاصی قرار دارد و موفقیت های منطقه برگرفته از جمهوری اسلامی است.

 

1010/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar