سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۵۰۶۸۸
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸- ۴۲: ۱۵
طی دو ماهه نخست سال جاری در قزوین رخ داد؛
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: طی سنوات گذشته 10 درصد صدقات استان از طریق صندوق های صدقات موجود در ایستگاههای عوارضی آزاد راه های قزوین جمع آوری میشد اما علیرغم اینکه عوارض عبور از آزادراه های استان قزوین الکترونیکی شده و دیگر خودرو ها در عوارضی ها توقف نمی کنند، صدقات جمع آوری شده در استان قزوین 14 درصد رشد داشته است.

به گزارشخبرگزاری بسیج در قزوین، فرزاد فرهادی بیان کرد: مردم استان قزوین طی سال 97 بیش از 62 میلیارد تومان در قالب طرح های مختلف به نیازمندان کمک کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال 96 از رشد حدود 10 درصدی برخوردار بوده است.


وی ادامه داد: این در حالی است که صدقه سال 97 مردم قزوین با بیش از شش میلیارد و 200 میلیون تومان بیش از 10 درصد از کمک های مردمی را شامل شده است.


معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: طی سنوات گذشته 10 درصد صدقات استان از طریق صندوق های صدقات موجود در ایستگاههای عوارضی آزاد راه های قزوین جمع آوری میشد اما علیرغم اینکه عوارض عبور از آزادراه های استان قزوین الکترونیکی شده و دیگر خودرو ها در عوارضی ها توقف نمی کنند، صدقات جمع آوری شده در استان قزوین 14 درصد رشد داشته است.


وی افزود: همچنین میزان صدقات مردمی که از طریق کد دستوری # 028*8877* جمع آوری شده نیز در حال افزایش است یعنی مردم نیکوکار با پرداخت صدقه الکترونیکی بیشتر آشنا شده و تمایل به پرداخت غیرحضوری پیدا کرده اند.


فرهادی توضیح داد: صدقه الکترونیکی از طریق شماره گیری کد # 028*8877* با تلفن همراه پرداخت می شود و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به صنادیق صدقات به صورت فیزیکی نیست . معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین تصریح کرد: پرداخت الکترونیکی از طریق شماره گیری کد # 028*8877* منحصر به پرداخت صدقه نیست و مردم نیکوکار حتی برای پرداخت کمک در سایر طرح ها نیز امکان مساعدت را دارند.


وی یادآورشد: در روش پرداخت الکترونیکی صدقات سرعت جمع آوری و هزینه کرد این کمک ها افزایش می یابد و هزینه های جاری جمع آوری صدقات نیز کمتر می شود.

1001/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar