سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۵۰۶۹۱
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸- ۵۴: ۱۵
یکباب منزل مسکونی به ارزش ۲۰ میلیارد جهت حمایت از کودکان سرطانی ، فرزندان آسمانی و اولاد واقف و همچنین حمایت از محیط زیست وقف گردید.

به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد، یک واقف خیراندیش، ششدانگ یک باب منزل مسکونی خود را به مساحت ۴۱۱/۹۰ مترمربع برای مصارف کودکان سرطانی (محک) و هزینه موسسه خیریه فرزندان آسمانی در شهر یزد وقف کرد.
محمدحسین کاظمی، سرپرست اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان یزد با بیان اینکه این موقوفه نیات مختلفی دارد افزود: واقف خیراندیش نیات موقوفه را به شش قسمت تقسیم نموده که دو قسمت آن جهت خرج کودکان سرطانی (محک)، دو قسمت دیگر آن خرج موسسه خیریه فرزندان آسمانی و دو قسمت باقیمانده را وقف اولادی نموده که منظور از اولادی این است که درآمد دو دانگ این ملک موقوفه به اولاد واقف از ذکور و اناث بصورت مساوی برسد.
سرپرست اوقاف و امورخیریه شهرستان یزد گفت: منزل مسکونی موقوفه هم اکنون به عنوان هتل بوده و درآمد آن جهت نیات واقف خرج می‌شود.
کاظمی بیان کرد: مازاد نیات موقوفه نیز جهت امور محیط زیست، منطقه کالمند بهادران یزد و زیباسازی بافت قدیم جهت احداث پارک و فضای سبز عمومی بصورت مساوی هزینه نماید.
منبع: روابط عمومی اداره ادقاف و امور خیریه یزد
انتهای پیام/
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar