سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۵۱۷۱۱
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۸- ۳۵: ۱۴
آیت الله نعیم آبادی:
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، گفت: جامعه‌ای که ناامیدی آنرا فرا بگیرد دست به خود کشی اجتماعی می‌زند و این هدف دشمن از ایجاد ناامیدی در بین مردم ما است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از دامغان، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در آیین سوگواری سالروز شهادت ششمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع) به میزبانی حسینیه اعظم حضرت اباالفضل (ع) که با حضور امام جمعه، فرماندار، علما و روحانیان و اقشار مختلف مردم عزادار صادق آل محمد (ع) برگزار شد، ضمن تسلیت این ایام و به بیان حدیث شریفی از آن حضرت پرداخت که می‌فرماید، " ما ضَعُفَ بَدَنٌ عَمّا قَوِیَتْ عَلَیْهِ النِّیَّةُ " در موردى که نیت و اراده آدمى قوى باشد، بدن دچار ضعف و ناتوانى نمى گردد.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه بر اساس این حدیث شریف هرجا کمبودی داریم باید اراده خود را در رفع آن استوارتر کنیم، افزود: پس انقلاب در بعد نظامی و دفاعی خواستیم که کشورمان آقایی کند و امروز این مهم میسر شده، اما متأسفانه این فعل خواستن در کشورمان در بُعد اقتصادی صرف نشده است.
وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب در بیانیه مهم گام دوم بر دو اصل امید و ما می‌توانیم بسیار تأکید کرده اند، خاطرنشان کرد: بیماری که ناامید شود هیچگاه امیدی به بهبود او نیست، اگر این دو اصل در جامعه بمیرد همه چیز مرده و اگر زنده بماند همه چیز احیا می‌شود؛ همانا نقش امید در زندگی آدمی تلاش آفرینی و حیات بخشی است.
امام جمعه بندرعباس اضافه کرد: نبی مکرم اسلام در این زمینه می‌فرماید، "ألامل رحمةٌ لأمتی ولولا ألامل مارَضَعتْ والدةٌ وَلدَها و لاغَرَسَ غارسٌ شَجَراً" آرزو برای امت من رحمت است. اگر آرزو نبود هیچ مادری به فرزند خود شیر نمی‌داد و هیچ باغبانی درختی در زمین نمی‌نشاند؛ همانا این مسئله در جامعه نیز همین گونه است، جامعه‌ای که ناامیدی آنرا فرا بگیرد دست به خود کشی اجتماعی می‌زند و این هدف دشمن از ایجاد ناامیدی در بین مردم ما است.
آیت الله نعیم آبادی با بیان اینکه کار و تلاش جوان ایرانی تودهنی به دشمنی است که می‌خواهد ما را ناامید کند، گفت: امروز با تکیه بر توان و تولید داخلی، تغییرنگرش جوانان تحصیلکرده و توجه مردم و مسئولان به بخش‌های کشاورزی، دامپروری و صنعت می‌توانیم خدعه اقتصادی دشمن برای ناامید کردن ملت از انقلاب را باطل کنیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: