سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۵۴۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸- ۰۱: ۱۱
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز در گفتگو با «بسیج»؛
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز گفت : خدمات اجتماعی و پزشکی رایگان در منطقه پیک شهرستان فردیس انجام شد.

به گزارش سرویس بسیج جامعه پزشکی خبرگزاری بسیج از کرج ، دکتر علی جمال محمدی رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز در گفتگو با خبرگزاری بسیج اظهار داشت : با حضور پزشک عمومی و کارشناسان نظام پرستاری استان البرز، خدمات پزشکی و آموزش های لازم درخصوص بیماری های دیابت، ویزیت و معالجه رایگان پزشکی توسط پزشک حاضر در برنامه به مردم شریف منطقه پیک ارائه شد.

خدمات اجتماعی و پزشکی رایگان در منطقه پیک شهرستان فردیس انجام شد

ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز گفت : با همکاری نظام پرستاری استان البرز، دانشگاه علوم پزشکی البرز و پایگاه های صاحب الزمان (عج) و موسی بن جعفر (ع) حوزه ۳۱۳ شهید دستواره توانستیم نزدیک به ۱۳۰ نفر از مردم منطقه را به صورت رایگان ویزیت و معالجه نمائیم.

دکتر علی جمال محمدی افزود : در این برنامه پزشک به انجام ویزیت رایگان پزشکی مراجعه کنندگان پرداخته و توسط کارشناسان مشاوره های لازم درخصوص بیماری های دیابت و فشارخون و بیماری های دهان و دندان به این عزیزان داده شد.

خدمات اجتماعی و پزشکی رایگان در منطقه پیک شهرستان فردیس انجام شد

وی ادامه داد : در این برنامه آموزش های لازم درخصوص بیماری های دیابت و فشارخون به مراجعه کنندگان داده شد.

خدمات اجتماعی و پزشکی رایگان در منطقه پیک شهرستان فردیس انجام شد

ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز تصریح کرد : خوشبختانه عموم مراجعه کنندگان از برگزاری این برنامه رضایت کامل داشتند و خواستار برگزاری این گونه برنامه ها در هفته های آینده شدند.

خدمات اجتماعی و پزشکی رایگان در منطقه پیک شهرستان فردیس انجام شد

وی در پایان خاطر نشان کرد : از نظام پرستاری استان البرز، دانشگاه علوم پزشکی البرز، پایگاه های صاحب الزمان (عج) و موسی بن جعفر (ع) حوزه ۳۱۳ شهید دستواره و تمام کسانی که به نوعی با کمک و تلاش خود، سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز را در برگزاری هرچه بهتر این برنامه یاری کردند تشکر می نمایم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar