سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۵۴۷۷۰
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸- ۰۷: ۱۱
بخشدار کاغذکنان میانه در کارگروه اوقات فراغت جوانان بسیج دانش آموزی:
بخشدار کاغذکنان میانه با اشاره به آسیب پذیری شدید جوانان و نوجوانان در اوقات فراغت، بر لزوم برنامه ریزی صحیح و موثر برای این منظور تاکید کرد و گفت: از بهترین فرصتهای کاهش آسیبهای اجتماعی در جامعه، غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، ابوالفضل آذری در کارگروه اوقات فراغت جوانان بسیج دانش آموزی میانه ضرورت ورود فعال و متمرکز ادارات بخش با محوریت جوانان و نوجوانان در زمینه غنی سازی اوقات فراغت با اجرای برنامه های متنوع و برگزاری دوره های مختلف مهارتی و آموزشی را متذکر شد و افزود: ساماندهی امور جوانان و نوجوانان که در دوران رشد و بالندگی قرار دارند، باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

   وی تاکید کرد: این برنامه ریزی ها نباید مختص به فصل تابستان باشد بلکه باید برای تمام فصول سال برنامه ریزی و هدف گذاری گردد تا جوانان و نوجوانان با آگاهی کامل و هدف دار به سپری نمودن اوقات فراغت خود بپردازند.

   آذری هدفمند بودن برنامه ریزی ها را بسیار مهم تلقی کرده و اظهار کرد: منظور از برنامه ریزی هدفمند این است که برنامه ها صرفاً جهت سپری کردن اوقات فراغت نباشد بلکه در کنار آن، اهداف دیگری همچون اهداف تربیتی، اخلاقی، آموزشی و … مورد توجه قرار گرفته و برنامه ریزی لازم در این زمینه ها صورت گیرد.

   بخشدار کاغذکنان از مسئولان ادارات این بخش خواست تا از تمام ظرفیت و امکانات خود در این خصوص بهره گیرند تا به نتیجه ای خوب، منسجم و هدف دار منتهی شود.

   آذری همچنین با اشاره به دهه کرامت، مشارکت در برگزاری باشکوه برنامه ها و همایش بزرگ بانوان بخش در این دهه را خواستار شد.

   کارگروه ساماندهی امور جوانان با محوریت غنی سازی اوقات فراغت تابستانی جوانان و نوجوانان با مشارکت بسیج دانش آموزی و حضور مسئولان ادارات ذیربط در محل بخشداری کاغذکنان برگزار شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: