سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۵۴۹۰۰
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸- ۲۷: ۱۰
سامانه‌ مدیریت تشکل‌های دانشجویی «کالک»، به منظور ثبت تجربیات ارزشمند دانشجویان فعال در تشکل‌ها و اشتراک‌گذاری آن‌ها با یکدیگر برای اولین بار در حوزه بانوان جزوه‌ «تشکیلات دخترانه» را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، سامانه‌ مدیریت تشکل‌های دانشجویی «کالک»، به منظور ثبت تجربیات ارزشمند دانشجویان فعال در تشکل‌ها و اشتراک‌گذاری آن‌ها با یکدیگر برای اولین بار در حوزه بانوان جزوه‌ «تشکیلات دخترانه» را منتشر کرد.

جزو‌ی "تشکیلات دخترانه"، با توجه به جایگاه خاص زن در تشکیلات و نگاه تمدنی ویژه‌ای که انقلاب‌اسلامی نسبت به بانوان دارد و نیز بعلاوه اقتضائات خاص ایشان، برای انجام کار تشکیلاتی، جمع‌آوری و نگارش و تدوین شده است.

ثبت تجربیات از دختران بسیج دانشجویی کشور، گام بزرگ و نخستی است که "تشکیلات دخترانه" در این زمینه برداشته تا بعد از آن با ثبت تجربه از بانوان سایر تشکل‌های دانشجویی این حرکت رو به جلو و بزرگ در مسیر تکامل و تعالی خود، رونده و پیشتاز باشد.

نتیجه‌ی مصاحبه با بیش از 40 دانشگاه مطرح و شاخص در کشور و نیز دریافت قریب به 200 تجربه‌ تشکیلاتی از آنها در زمینه‌ای "جذب - نقش‌آفرینی - مدیریت" ویژه‌ دختران، انتشار جزوه‌ی "تشکلات دخترانه" است.

 

 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar