سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۵۶۱۹۹
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸- ۳۷: ۲۰
مبلغ کاروان رضوی:
مبلغ کاروان رضوی گفت: حیات معنوی ما متصل به اهل بیت(ع) است بنابراین اگر می‌خواهیم پاک و بی‌شائبه باشیم باید از آنان پیروی کنیم.

حیات معنوی ما متصل به اهل بیت(ع) استبه گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، حجت الاسلام سیدحسین محتشمی در آستان مقدس شاهزاده حسین(ع) ضمن تبریک میلاد امام رضا(ع) اظهار داشت: این مراسم‌ها برای این است که از منیت‌ها رها شویم و به اهل بیت(ع) نزدیک شویم.

وی با اشاره به روایتی از حضرت علی(ع) گفت: اهل بیت(ع) مثل آب زلال پاک هستند و دشمنان اهل بیت(ع) مثل آب متعفن هستند.

مبلغ کاروان رضوی افزود: حیات معنوی ما متصل به اهل بیت(ع) است بنابراین اگر می‌خواهیم پاک و بی‌شائبه باشیم باید از آنان پیروی کنیم.

وی تصریح کرد: اگر ما بخواهیم از شرایط سخت و سوء خلق رها شویم راه آن آشنایی با اهل بیت(ع) است، همچنان که در دوران حیاتش شاهد بر اعمال ما است در آنجا هم ناظر بر اعمال است.

محتشمی گفت: در حرم اهل بیت(ع) همانند امام رضا(ع) وقتی اذن دخول می‌خوانیم باید دل ما متحول شود و در حرم امام حسین(ع) اذن دخول اشک است اگر اشک ما سرازیر شد نشانه پذیرش است.

وی ابراز داشت: ما با خاندانی سر و کار داریم که سراسر نور، رحمت، عشق و جلوه خدا هستند.

مبلغ کاروان رضوی در ادامه تصریح کرد: اگر می‌خواهیم اهل رستگاری نهایی شویم باید این اتصال را حفظ کنیم تا در زندگی ما جریان پیدا کند.

وی در پایان یادآور شد: با امام رضا(ع) عهد ببندیم حسن رضایی داشته باشیم تا آنها از ما راضی باشند و از آنها شرمنده نباشیم.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar