سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۵۶۵۹۵
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸- ۴۱: ۱۵
نشست هماهنگی برای اجرای طرح «همیار فرهنگ» در شهرستان ری، با حضور تنی چند از فعالان فرهنگی و هنری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش سپاه خبر تهران خبرگزاری بسیج به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، در این نشست «سید حسن صفوی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری در سخنانی با اشاره به لزوم عدالت و توازن فرهنگی در تمامی بخش های این شهرستان گفت: طرح «همیار فرهنگ» با هدف توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری با توجه به وجود جمعیت جوان و نوجوان در شهرستان ری در دست مطالعه است که با مشارکت ادارات و نهادهای مستقر در ابن شهرستان به یک طرح تاثیرگذار تبدیل خواهد شد.

 

صفوی خاطر نشان کرد: پیشبرد اهداف فرهنگی نیازمند مشارکت و همکاری همه اقشار جامعه است و اینجاست که نقش «همیار فرهنگ» به عنوان یک عنصر مهم جریان ساز و بر اساس رسالت فردی و اجتماعی معنا پیدا می‌کند.

وی افزود: شهرستان ری دارای ظرفیت های زیادی در حوزه فرهنگ و هنر است که با حضور جوانان و نوجوانان می توان این ظرفیت های بالقوه را با سازماندهی و مدیریت به منصه حضور و بروز رساند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری خاطر نشان کرد: مجریان همیار فرهنگ، دارای وظایفی خواهند بود که فعالیت آنان به رشد شاخص های فرهنگی جامعه کمک خواهد کرد و آنان نیز از تسهیلات فرهنگی، هنری و ورزشی ویژه بهره مند خواهند شد.

در ادامه نشست، فعالان فرهنگی و هنری و مسئولان حاضر در به بیان دیدگاه های خود در حوزه فعالیت‌های متمرکز بر فرد (افراد تأثیرگذار، عموم مردم، دانش آموزان دبستانی)، فعالیت‌های متمرکز بر گروه (تشکیل و ظرفیت‌سازی یک گروه محلی و یا استفاده از کانون‌های مردمی) و فعالیت‌های متمرکز بر محیط (گسترش و تعمیق ارزش‌ها، مناسبات یا قوانین در اجتماع محلی) پرداختند.

 

 

 

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: