سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۵۷۱۵۲
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸- ۴۹: ۱۱
مسئول دفترنمایندگی، ولی فقیه سپاه دیواندره درمعیت اعضای شورای تامین شهرستان و مدیران قسمت‌های تابع این مجموعه از پایگاه‌های طرح شهید کاوه سپاه دیواندره درسطح گردان رزمی پیاده شهیدخرازی وگروهان شهیدزین الدین تابع سپاه دیواندره ازنزدیک دیدار وسرکشی نمودند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج ازکردستان، مسئول دفترنمایندگی، ولی فقیه سپاه دیواندره درمعیت اعضای شورای تامین شهرستان و مدیران قسمت‌های تابع این مجموعه از پایگاه‌های طرح شهید کاوه سپاه دیواندره درسطح گردان رزمی پیاده شهیدخرازی وگروهان شهیدزین الدین تابع سپاه دیواندره ازنزدیک دیدار وسرکشی نمودند.
 

ماموستامرادی امام جمعه شهرستان دراین دیداردرجمع بسیجیان گفت: امنیت پایدار درنظام مقدس جمهوری اسلامی ازالطاف خاصه الهی است که ازمجاهدت‌های عظیم رزمندگان اسلام وعلی الخصوص تفکر بسیجی مردم کشورمان حاصل شده است که به کوری چشمان دشمنان قسم خورده ایران اسلامی در دنیا زبانزد شده است.
 

فرماندار دیواندره نیز دراین دیدار برقراری و حفظ امنیت پایدار را مستلزم همراهی و مشارکت مردم با نیرو‌های نظامی، انتظامی و امنیتی دانست و بیان کرد: در سال‌های اخیر با تکیه بر نیرو‌های بومی و مشارکت مردمی، امنیت در این شهرستان بومی سازی شده و مشارکت مردم در این مهم به خوبی ملموس است.
 
انتهای پیام/7727
 
 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar