سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۵۷۲۹۵
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸- ۲۸: ۲۱
اسكندري مدير ترويج  استان به اتفاق رؤساي ادارات تابعه ، مدير شهرستان ومسئول ترویج مدیریت از طرح‌ها و پروژه‌هاي ترويجي شهرستان بازديد کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از دهاقان ، اسكندري مدير ترويج  استان به اتفاق رؤساي ادارات تابعه ، مدير شهرستان ومسئول ترویج مدیریت از طرح‌ها و پروژه‌هاي ترويجي شهرستان بازديد کردند.

در اين بازديد ابتدا از سايت گلخانه توليد محصول سالم GAP (فلفل دلمه اي) شهرستان بازديد و رهنمودهاي لازم به کارشناس طرح ارائه داده شد و در ادامه از سايت گلخانه گل شاخه بریده لیلیوم خانم افشاری کیا بازدید و سپس در محل مديريت جلسه‌اي پيرامون مسائل ترويج با مدیر شهرستان وکارشناسان مدیریت برگزار شد.

در این جلسه مصوب شدد در تاريخ 98/6/4 همايش توليد محصولات گلخانه‌اي در شهرستان برگزار شود؛ در پايان اسکندری به همراه همراهان از مزرعه شاه ذكريا بازدید و باکشاورز نمونه ملي سال 96 علي امين جعفري ملاقات و از كشت های كدو، گوجه فرنگی و لوبيا چيتي رقم نگین که به روش تيپ کشت شده بود بازدید کردند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar