سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۵۷۳۴۳
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸- ۰۰: ۲۳
مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از 11 هزار مراحعه کننده در سه ماه نخست سال جاری خبرداد وگفت : ازاین تعداد 7هزار و734نفر مرد و475 زن بوده است.

دکتر  سلیم خانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج از  کرمانشاه،  اظهار داشت: طی سه ماهه نخست سال‌جاری 4 هزار و 462 نفر با ادعای نزاع به پزشکی قانونی مراجع کرده‌اند که از این تعداد 3 هزار و  172 نفر مرد و یک‌هزار و 290 نفر زن بوده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه افزود: آمار مراجعه کنندگان نزاع در سه ماهه اول سال گذشته 878 نفر مرد ویک‌هزار و 095 نفر زن بوده، ثبت ادعای تصادف در سال گذشته 22 هزار و 827 نفر بوده که امسال این آمار به 2 هزار و 481 نفر رسیده که تعداد یک‌هزار 711 نفر مرد و 770 نفر از آن زن بوده است.

وی آمار مصدومان حادثه کار را در سال گذشته 183 نفر عنوان کرد که از این تعداد 178 نفر مرد و پنج نفر زن بوده و افزود: 151 نفر مرد و 2 زن مصدوم آمار مصدومان حادثه کار امسال است.

خانی از 11 هزار و 209 مراجعه کنند در سه ماهه نخست سال جاری به پزشکی قانونی خبر داد و افزود: از این تعداد 7 هزار و 734 نفر مرد و 3 هزار و 475 زن بوده است.

به گفته این مسؤول، چهار نفر فوت با سلاح سرد در مدت مذکور(سه نفر مرد و یک نفر زن)، فوت حوادث کار 6 نفر مرد، فوت با گاز منو‌اکسید‌کربن سال گذشته سه مرد و 2 زن و امسال هفت مرد و چهار زن، فوت با قرص برنج سال گذشته چهار مرد و امسال پنج زن و پنج مرد، فوت مسمومیت سال گذشته 11 مرد و پنج زن و امسال 11 مرد و 11 زن در اثر مسمومیت در استان فوتی ثبت شده است.

وی فوت در اثر سوختگی را سه ماهه نخست سال گذشته 9 مرد و 5 زن اعلام کرد و افزود: امسال در سه ماهه اول سال جاری چهار مرد و سه زن جان خود را از دست دادند و در سال جاری 9 مرد و یک زن غرق شدند، پنج مرد دچار برق گرفتگی و فوت شده است.

خانی در خصوص جان‌باختگان سوءمصرف مواد مخدر، اضافه کرد: طی سه ماهه اول سال 82 نفر، 70 مرد و 12 زن در اثر سوء‌مصرف مواد مخدر جان خود را از دست داده‌اند.

گفتنی است، آمار مربوط به سه ماهه نخست سال نسبت به مدت مشابه سال قبل پزشکی قانونی استان کرمانشاه است.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar