سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۶۰۲۱۴
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۸- ۴۲: ۱۵
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گفت: افزایش ۹ درصدی مصرف برق در استانمصرف برق در بخش های مختلف این استان، آخرین روز از تیرماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹ درصد افزایش یافت.
داوود راهزادی بیان کرد: رکورد مصرف برق کهگیلویه و بویراحمد در آخرین روز تیرماه ۹۸ با عبور از مرز ۴۲۲ مگاوات شکسته شد.
وی با تاکید بر مدیریت مصرف از سوی مشترکین تعرفه‌های مختلف، افزود: شهرستان گچساران با ۱۵۹ مگاوات و افزایش یک مگاواتی نسبت به مدت مشابه سال قبل همچنان پیشتاز مصرف برق در استان است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: میزان مصرف برق در شهرستان‌های بویراحمد و دنا ۱۰۷ مگاوات است که نسبت به مدت مشابه سال قبل هشت مگاوات رشد داشته است.
راهزادی بیان کرد: شهرستان کهگیلویه ۸۱ مگاوات با افزایش ۱۴ مگاواتی در رتبه سوم و شهرستان‌های باشت و بهمئی با مصرف ۳۵ مگاواتی در رتبه‌های بعدی مصرف قرار دارند.
وی عنوان کرد: کمترین میزان مصرف برق آخرین روز تیرماه ۹۸ مربوط به شهرستان چرام با ۲۲ مگاوات بود که نسبت به مدت مشابه سال قبل نیز سه مگاوات بیشتر شده است.
راهزادی، میزان مصرف برق در روز سی و یکم تیرماه امسال کشور را ۵۷ هزار و ۶۳۵ مگاوات ذکر کرد و گفت: میزان مصرف برق در کشور نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۳.۴ درصدی را نشان می‌دهد.
وی تغییر در الگوی مصرف و افزایش دما را مهمترین دلیل افزایش مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد و افزود: انتظار می‌رود که مشترکین با مدیریت مصرف خود در ساعات پیک بار از روشن نگه داشتن وسایل برقی خودداری کنند.
راهزادی بیان کرد: پارسال میزان مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد ۴۱۵ مگاوات بوده که در روز نوزدهم تیرماه اتفاق افتاد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: از بین حدود ۲۷۰ هزار مشترک برق در استان، بیشترین میزان مصرف مربوط به دستگاه‌های اداری است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: