سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۰۵۲۹
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۸- ۴۴: ۱۳
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: امیدوارم عقب ماندگی ۴۰ ساله شرق استان در حوزه راه و مسکن مهر جبران شود
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، نماینده شاهرود و میامی در نشست علنی (یکشنبه، ۶ مردادماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میاندستور گفت: از وزیر راه و شهرسازی به جهت انفکاک ماموریت‌های شهرسازی و حمل و نقل از مرکز استان و الحاق آن به اداره کل راه و ایجاد اداره کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل ونقل شرق استان تشکر می‌کنم امیدوارم با اقدامات جهادی و حمایت آن وزارتخانه عقب ماندگی ۴۰ ساله شرق استان خصوصا در حوزه راه و مسکن مهر جبران شود.
سید حسن حسینی شاهرودی بیان داشت: سفر ریاست جمهور در آذر ماه سال گذشته همراهی مردم با نظام اسلامی را در منظر جهانیان به نمایش گذاشت و گره‌ای را در حوزه‌های عمرانی و توسعه اقتصادی در منطقه گشود، اینجانب ضمن تشکر از حضور ایشان در منطقه و دیدار با مردم ولایت مدار شهرستان‌های شاهرود و میامی که با ابلاغ بین المللی شدن فرودگاه شاهرود و تصویب ۲۲ طرح عمرانی بالغ ۴۰۰ میلیارد تومان و تصویب ده‌ها طرح معدنی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری به امید خدا رونق اقتصادی و کاهش بیکاری را به دنبال خواهد داشت دستور ویژه جهت تخصیص اعتبارات و تسهیل و تسریع در اجرای مصوبات مورد تاکید است.
حسینی اظهار کرد: ضمن تشکر از وزیر بهداشت و درمان به جهت ایجاد زیرساخت‌های حوزه بهداشت و درمان دستور تسریع در بهره برداری اورژانس بزرگ شرق کشور، بیمارستان میامی و نیز مجوز ایجاد دانشکده دندانپزشکی در شهرستان شاهرود مورد تقاضا است.
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: همچنین از وزارت راه و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها به جهت تعریض و تعویض روکش باند فرودگاه بین المللی شاهرود تشکر می‌کنم به جهت ضرورت پرواز‌های داخلی و بین المللی تاکید دارد در تکمیل سالن ترمینال که با مشارکت مردمی در حال ساخت است تسریع شود. از وزیر نفت و مدیرعامل پخش به جهت ایجاد سایت سوخت رسانی فرودگاه شاهرود تشکر می‌کنم. از رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس به جهت ایجاد پروژه‌های جدید ساخت و تجهیز مدارس سطح شهرستان‌های شاهرود و میامی تشکر می‌کنم.
وی گفت: مردم حوزه انتخابیه مستحق آن هستند که حرفشان شنیده شود پاسخی برای مشکلاتشان از مسئولین دریافت کنند، چندین سال محصولات کشاورزان و باغداران دچار سرمازدگی شده و نه تنها اعتباری از محل حوادث پرداخت نشده بلکه بخشودگی جرایم بانکی از آن‌ها دریغ شده که با تصویب طرح حذف سود مرکب و جرایم بانکی امیدواریم مرهمی برای آن‌ها باشد.
این نماینده مجلس بیان داشت: در فروردین سال جاری تعدادی از منازل مسکونی برخی از مردم حوزه انتخابیه دچار رانش و تخریب شد که کارشناسان این حادثه را ناشی از نشت آب از سد کالپوش می‌دانند لازم است ستاد حوادث وزارت کشور با به کارگیری مشاورین بی طرف نسبت به بررسی علل رانش اقدام کنند. همچنین بنیاد مسکن انقلاب که خدمات زیادی به آسیب دیدگان ارائه کرده است نسبت به جانمایی زمین مناسب اقدام کند، بنا به گزارش‌های سازمان محیط زیست، با برداشت بی رویه و غیر کارشناسی معادن خسارت جبران ناپذیری وارد شده است
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar