سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۶۰۶۲۵
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۸- ۴۳: ۱۹
مسئول روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفیندر نشست هم‌اندیشی با خبرنگاران در نمازخانه سپاه ناحیه گچساران، گفت: این بسیار اهمیت دارد که در حوزه روابط عمومی و رسانه به هیچ وجه نباید به‌دنبال شخص محوری بود زیرا نتیجه عکس خواهد داد.
داود بهادری افزود: روابط عمومی به نوعی حدواسط سازمان و افکار مردم است. رمز موفقیت نیز به افکار سنجی و نظر خواهی کردن از مردم برمی‌گردد. در فضای رسانه‌ای کار باید با جدیت پیگیری و دنبال شود.
وی گفت: باید فعالیت توسعه محور و تاثیرگذار مدنظر قرار داده شود و نباید از تلاش در راستای اطلاع‌یابی غفلت کرد. اصل ارتباطات به نوعی تکریم فرآیندی و مستمر است، اما یک خبرنگار باید اصول حرفه‌ای خبرنگاری و امانت داری را حفظ کند، ضمن اینکه ارتباط با رسانه‌ها باید مستمر، دائم و به دور از هرگونه ملاحظات سیاسی باشد.
مسئول روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: بسیج منشأ خدمات ارزشمندی در کشور بوده و هست و از رسانه‌ها انتظار می‌رود تا در انعکاس مطلوب عملکرد بسیج به آحاد جامعه تلاش کنند.
وی افزود: تخصص‌گرایی در یک رسانه بسیار مهم است، اگر چه در به خدمت رساندن رسانه‌ها ضعف‌هایی نیز وجود دارد. بسیج در عرصه مطالبه‌گری ورود کرده و شایسته است که زیبایی‌های خدمات بسیج به جامعه نیز منتقل شود، هرچند آمایش رسانه‌ای و تقسیم کار در امر رسانه بسیار حائز اهمیت است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar