سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۶۱۲۳۷
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸- ۴۳: ۱۳
صنایع کوچک، بخش عمده‌ای از واحدهای مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی محسوب می‌شوند به گونه‌ای که یک چهارم اشتغال کل جهان و یک سوم مجموع سرمایه گذاری‌ها در این حوزه است.
در حال حاضر صنایع کوچک و متوسط بیش از ۹۶ درصد صنایع کل کشور و حدود ۵۰ درصد از اشتغال کشور را در برگرفته و در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته موجب ایجاد اشتغال پایدار و گسترش عدالت اجتماعی شده است.
موسوی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه بویراحمد می‌گوید: بیش از ۴۰۰ واحد تولیدی در ۱۶ شهرک صنعتی استان فعالیت می‌کنند و این صنایع کوچک بیش از ۵ هزار فرصت شغلی ایجاد کرده است.
وی با اشاره به اینکه استان کهگیلویه بویراحمد تمامی زیر ساخت‌ها را برای سرمایه گذاران فراهم می‌کند گفت:برای تولید کنندگان تسهیلات ۱۲ درصد مشخص شده وسرمایه گذاران می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.
دیودیده رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان گفت: از مهمترین مزایای راه اندازی صنایع کوچک نسبت به صنایع بزرگ، توسعه مناطق حاشیه ای، تأمین تولیدات عمومی مورد نیاز کشور‌ها و تربیت نیروی انسانی صنایع است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar