سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۱۵۲۰
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸- ۳۰: ۲۲
فرماندار شهرستان سرخه گفت: ده میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به اجرای ۱۰۸ پروژه پیشنهادی ادارات شهرستان تخصیص داده شد
به گزارش خبرگزاری بسیج در سرخه، علی محمد مویدی زاده، فرماندار شهرستان سرخه اظهار داشت: پس از ابلاغ اعتبارات عمرانی شهرستان و تصویب کل اعتبارات استان در جلسه شورای برنامه ریزی استان، جلسه شورای برنامه‌ریزی شهرستان تشکیل و اعتبارات مذکور در بین دستگاههای اجرایی شهرستان توزیع گردید.
وی عنوان کرد: کل اعتبارات شهرستان بالغ بر ده میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است که به ۱۰۸ پروژه پیشنهادی ادارات شهرستان تعلق گرفته و بین آنها تقسیم شده است.
فرماندار شهرستان سرخه تصریح کرد: برخی از اعتبارات بر اساس قانون بودجه سال ۱۳۹۸ و درصد تخصیص یافته به ادارات مرتبط توزیع شده و شوراهای برنامه‌ریزی حق کاهش آن را ندارند و می بایست آن حداقل به دستگاه مربوطه اختصاص یابد.
مویدی زاده افزود: از سال جاری با توجه به ضرورت توسعه و ترمیم فضاهای آموزشی شهرستان، سرجمع بالغ بر سه میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان صرفاً به آموزش و پرورش و نوسازی مدارس اختصاص یافته است تا ساختمان های آموزشی نیمه کاره و در دست ساخت در زمان کوتاه تشکیل شده و مورد استفاده کودکان و نوجوانان این شهرستان قرار گرفته تا از فضای آموزشی استاندارد بهره‌مند شوند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar