سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۲۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸- ۱۸: ۱۲
مسئول نمایندگی، ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان اردبیل:
مسئول نمایندگی، ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: راهیان نور بعنوان کار فرهنگی عظیم به خوبی توانسته است با تربیت جوانان انقلابی به مقابله با توطئه و تهدید دشمنان ایستادگی کند.

راهیان نور؛ با تربیت جوانان انقلابی در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستاده است

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، حجت الاسلام عزیز الله عابدی در جمع زائرین راهیان نور استان اردبیل با بیان اینکه راهیان نور کار عظیم فرهنگی است گفت: اثرات تربیتی و بصیرتی راهیان نور در جامعه محسوس و ماندگار است.

وی با بیان اینکه راهیان نور یکی از موفق ترین و تاثیرگذارترین برنامه فرهنگی در حال حاضر است گفت: اثرات تربیتی و بصیرتی آن در جامعه به خصوص در بین جوانان کاملا محسوس است.

عابدی در ادامه سخنان خود به توطئه های دشمنان در خصوص به انحراف کشاندن جوانان اشاره کرد و گفت: در حالی که دشمن با تمام تجهیزات خود برای به انحراف کشاندن جوانان به میدان آمده و شبانه روز در حال سم پاشی در جامعه است، راهیان نور بعنوان کار فرهنگی عظیم به خوبی توانسته است با تربیت جوانان انقلابی به مقابله با طرح های دشمنان بپردازد.

وی از مدافعان حرم بعنوان بهترین دستاورد تربیتی و بصیرتی راهیان نور نام برد و گفت: جوانان دهه هفتادی در همین سفرهای معنوی راهیان نور به مرتبه ای از ایمان و یقین دست یافتند که توانستند همچون شهدا در مسیر الی الله گام برداشته و با نثار خون خود از کیان اسلام دفاع کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل از مدافعان وطن نیز بعنوان دستاورد دیگر راهیان نور نام برد و گفت: حراست از مرزهای اسلام در کنار مرزهای داخلی میراث گرانقدری است که شهدا برای نسل امروز به یادگار گذاشتند.

وی گفت: اگر چنانچه راهیان نور بصورت منظم و برای تمامی اقشار با برنامه ریزی دقیق برگزار شود نتایج مطلوب تر و ملموس تری نیز در جامعه مشاهده خواهد شد چراکه تعالی جامعه تنها در قرار گرفتن در مسیر مکتب عاشورا میسر خواهد شد.

عابدی در پایان سخنان خود از رزمایش بصیرتی و فرهنگی علمداران ولایت بعنوان یکی از تاثیرگذارترین برنامه های فرهنگی راهیان نور نام برد و گفت: این برنامه با برقراری ارتباط سازنده با مخاطب به خوبی توانسته است فرهنگ ایثار و شهادت را به مردم منتقل کند چراکه ارتباط نسل جدید با نسل اول انقلاب تنها و تنها از مسیر شهدا و توسل و تمسک به شهدا میسر است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar