سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۲۴۰۱
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸- ۲۷: ۱۹
به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت
مرتضی کاراموزیان و هیئت همراه  صبح امروز  به مناسبت روز خبرنگار   و به منظور ارج نهادن به تلاش ها و زحمات فعالان عرصه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی، در جمع مدیر مسئول و خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی حضور یافت و در نشستی صمیمانه از کوشش و مساعی متعهدانه خبرنگاران فهیم، آگاه و مسئول در امر خطیر اطلاع رسانی قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان ، مرتضی کاراموزیان و هیئت همراه  صبح امروز  به مناسبت روز خبرنگار   و به منظور ارج نهادن به تلاش ها و زحمات فعالان عرصه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی، در جمع مدیر مسئول و خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی حضور یافت و در نشستی صمیمانه از کوشش و مساعی متعهدانه خبرنگاران فهیم، آگاه و مسئول در امر خطیر اطلاع رسانی قدردانی کرد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان کرمان اظهار داشت : طی سالهای گذشته خطای ادراکی مربوط به روحیات و فعالیت های مردم نجیب استان کرمان شکل گرفته که رسانه های کرمان باید در تصحیح و تغییر این خطا کوشش کنند.

وی با اشاره به فرهنگ سازی خبری برای معرفی مناسب استان کرمان در رسانه ها تاکید کرد و گفت : گاهی رسانه هایی که ادعای حرفه ای گری دارند، اخبار را به صورت غیر حرفه ای منتشر می کنند که به وجهه این استان خدشه وارد می کند.

کارآموزیان بیان کرد: سواد رسانه ای در استان کرمان ضعیف است و با بازتاب و انتشار بی مورد و پر رنگ کردن برخی اخبار در تعدادی از رسانه های محلی، دستاوردها و زیبایی های کرمان را به حاشیه می برد.

وی تصریح کرد: مسئولان و مدیران استان کرمان باید آشنایی و رابطه بیشتری با رسانه ها و مطبوعات داشته باشند تا اثر گذاری اقدامات خود را افزایش دهند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان کرمان گفت: اصحاب رسانه بیشترین سهم را در ترویج و تبلیغ سواد رسانه ای دارند که نشر آن ضروری است.

وی اظهار داشت:  به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار توسط سازمان بسیج رسانه کرمان، ۱۶ مرداد با شرکت اصحاب رسانه و مطبوعات در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان برگزار می شود.

کار آموزیان افزود: همچنین با حضور مدرسان سواد رسانه ای کلاس های آموزش سواد رسانه ای ویژه خبرنگاران و اصحاب مطبوعات نیز در همین روز برگزار می شود.

 در ادامه این دیدار رئیس سازمان بسیج رسانه استان کرمان از بخش های مختلف خبرگزاری ایرنا کرمان بازدید و در جریان تولیدات خبری متنوع این رسانه قرار گرفت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar