سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۲۶۲۹
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸- ۲۵: ۱۲
کتاب اغذیه فرهنگی به نویسندگی رضا مهدیان به چاپ رسید.
کتاب اغذیه فرهنگی به چاپ رسیدبه گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، رضا مهدیان، درخصوص معرفی کتاب خود در جمع خبرنگاران گفت: کتاب اغذیه فرهنگی با هدف ترویج آداب فرهنگی خوب در جامعه منتشر شده است.
نویسنده کتاب اغذیه فرهنگی تصریح کرد: این کتاب با موضوع راه و رسم زندگی با کلمات قصار و نکته گویی‌ها و گزینه گویی نوشته شده است.
وی در ادامه گفت: کتاب اغذیه فرهنگی در ۲۷۴ صفحه نوشته و توسط انتشارات آوای چلچله شاهرود منتشر شده است.
مهدیان با بیان اینکه این کتاب نوبت چاپ اول بوده و با یگ هزار شماره به چاپ رسیده است اضافه کرد:این کتاب به صورت کشکول اخلاقی و فرهنگی و مدیریتی گردآوری شده است.
نویسنده کتاب با بیان اینکه رعایت برخی از آداب به انسان کمک میکند تا شان و منزلت اجتماعی او ارتقا یابد و به انسان متشخص تبدیل شود گفت: باید‌ها ونباید‌هایی در همه جوامع به صورت الگویی ثابت و مشترک وجود دارد که چگونگی آن‌ها در هر فرهنگی تابع نظام ارزش‌ها و باور‌های آن جامعه است.
وی در پایان از انتشار کتاب دوم خود خبر داد و اظهارامیدواری کرد: بتوانیم در حد و توان خود با انتشار این کتاب‌ها گامی بزرگ در آداب اخلاقی و فرهنگی و اجتماعی برداریم.
لازم به ذکر است پژوهش و جمع آوری کتاب اغذیه فرهنگی پنج سال به طول انجامیده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar