سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۶۳۴۶۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸- ۵۳: ۱۴
فرمانده سپاه جواد الائمه (ع) محمد شهر در گفتگو با «بسیج»؛
فرمانده سپاه جواد الائمه (ع) محمد شهر با بیان اینکه جوانان نقش محوری و اساسی در برابر جنگ نرم دشمن دارند، گفت: امروز جنگ ما با دنیار کفر بویژه آمریکا یک جنگ تمام عیار فرهنگی و اقتصادی است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج ، سرهنگ پاسدار علی کوه خیل فرمانده سپاه جواد الائمه (ع) محمد شهر در گفتگو با خبرگزاری بسیج  با بیان اینکه ممکن است در ابتدا نتوان ارتباطی بین موضوع اقتصاد و جوانان قائل شد، اظهار داشت : جوانان یک مجوعه بسیار با انرژی متراکم از نظر ها و قابلیت ها و احساسات و آماده برای ورود حرفه ای در جامعه و البته آینده سازان جامعه هستند و اقتصاد به این دلیل که ما در جامعه مشکل داریم وجامعه اسلامی ما به صورتهای مختلف مشغول دست و پنجه نرم کردن است.

امروز جنگ ما، یک جنگ تمام عیار در مقابل دنیای کفر است

فرمانده سپاه جواد الائمه (ع) گفت: واقعیت جامعه ماست که تحت تهاجم گسترده کفر بویژه آمریکا است که با استفاده از ابزار گسترده رسانه جوانان ما را با این خصوصیات تحت تهاجم فرهنگی خود قرار داده اند و سعی دارند جوانان ما را تحت تاثیر قرار دهند.

وی با تاکید بر اینکه اقتصاد ما تحت تاثیر تحریم آمریکا قرار دارد، گفت: جنگ ما، یک جنگ جدی و تمام عیار با دنیای کفر بویژه آمریکا است و آن چیزی که در موضوع مهم و واقعیتی که در جامعه ما را تحت تاثیر قرار داده است.

وی ادامه داد: سومین راه متناسب با شرایط و محیط و شخصیت و ویژگی جوانان طرح و برنامه بدهیم و قابلیت های جوانان را در جهت درست هدایت کنیم و در مقابل جنگ نرم دشمن همانند جنگ سخت هشت سال دفاع مقدس در سطوح مختلف با طرح صحیح و هدفمند در راستای اهداف عالیه گام برداریم و به پیروزی برسیم.

پاسدار کوه خیل  فرمانده سپاه جواد الائمه (ع) با بیان اینکه امام خامنه ای (حفظه الله) بر حضور جوانان در اردوهای جهادی تاکید دارند، افزود: اردوه سپاه جواد الائمه (ع) ای جهادی به عنوان فضای عملیاتی به شمار می رود که جوانان علاوه بر خودسازی می توانند از قابلیت ها خود در راه درست استفاده کنند.

وی با تاکید براینکه ما در داخل کشور از قابلیت های بسیار زیادی در بعد علم و فن آوری، انرژی و قدرت معنوی داریم که تجارب خوبی در انقلاب اسلامی است .

فرمانده سپاه جواد الائمه با بیان اینکه برای مبارزه با تحریم‌های دشمن باید بر ظرفیت‌ های داخل تکیه داشته باشیم و این امر باید در باور و اعتقاد به مردم شکل بگیرد، ادامه داد: تکیه به داخل، مردم و داشته‌های خودمان البته قدری مشکل است و نیاز به تدبیر، مجاهدت و تلاش دارد.

وی اردوهای جهادی برای جوانان و اقتصاد مقاومتی را برای برون‌رفت از مشکلی که دنیای استکبار برای ما درست کرده، مهم ارزیابی کرد و گفت: اردوهای جهادی می‌تواند محل تلفیق و ادغام هر دو باشد.

 

 

خبرنگار بسیجی : سیدآبادی

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar