سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۳۷۱۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸- ۵۴: ۱۲
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: خبرنگار می‏ داند که آن کس که آگاه‏ تر است مسئول‏ تر است.
خبرنگار می‏ داند که آن کس که آگاه‏ تر است مسئول‏ تر استبه گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، سرهنگ ستاد علی کریمی فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادر کرد که به شرح ذیل است:
سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس داشته و شیرازه وجود خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار ‌نمی‏ گیرند.
سلام و درود خدا بر تمامی خبرنگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه‏ گر جهانی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند.خبرنگار می‏ داند که آن کس که آگاه‏ تر است مسئول‏ تر است.
مسئول در قبال ملت و کشور،مسئول در قبال باورها و اعتقادات مردم،مسئول در قبال منافع ملی،مسئول در قبال تجاوز فکری و اندیشه‌‏ای بیگانه‏ به مرزهای فرهنگی،مسئول در قبال اخلاق جامعه ،مسئول در قبال کژ اندیشی و کژ رفتاری‏های مخاصمان،بداندیشان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی و این مسئولیت و مسئولیت‌ها نه تنها محدودیت نمی‏ آفریند،بلکه راه رسیدن به کمال را در این حرفه مقدس برای او هموار و هموارتر می‏سازد.
اینجانب ضمن تبریک ۱۷ مردادماه سالروز شهادت شهید اهل قلم شهید صارمی و روز خبرنگار توفیق روز افزون تمامی شما عزیزان صاحب قلم بویژه خبرنگاران فهیم شهرستان شاهرود را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar