سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۶۳۸۵۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸- ۲۲: ۱۱
فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج :
فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج با بیان این که دشمن از طریق رسانه به جنگ علیه نظام اسلامی آمده است، گفت:یکی از ابزارهای مهم دشمن، فضای مجازی هست که نقش تعیین کننده ای در نوع جنگ و مدیریت میدان مبارزه دارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج ، سرهنگ پاسدار زنجانی در اولین جلسه از دوره سواد رسانه سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج با بیان اینکه داشتن درک و سطحی از آشنایی با ابزارهای متعدد و متنوع رسانه ای، جزیی از سبک و روش زندگی است اظهار داشت : امروزه داشتن سوادرسانه ای کافی درست مثل خواندن و نوشتن نیازی ضروری و اساسی است.

فضای مجازی از مهمترین ابزارهای جنگ نرم دشمنان است

وی افزود: یکی از ابزارهای مهم دشمن، فضای مجازی هست که نقش تعیین کننده ای در نوع جنگ و مدیریت میدان مبارزه دارد.

فضای مجازی از مهمترین ابزارهای جنگ نرم دشمنان است

پاسدار زنجانی تصریح کرد : اهمیت فضای مجازی و نقش آن در این برهه بسیار حساس از زندگی مدرن آنقدر زیاد است که امروزه شاهد آن هستیم.

فضای مجازی از مهمترین ابزارهای جنگ نرم دشمنان است

وی گفت : در نگاه مقام معظم رهبری فضای مجازی آنقدر اهمیت دارد که ایشان می فرمایند " اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است، اگر وظیفه رهبری این انقلاب را بر عهده نداشتم حتما رئیس فضای مجازی کشور می شدم".

 فضای مجازی از مهمترین ابزارهای جنگ نرم دشمنان است

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج در پایان خاطر نشان کرد : جوانان و افسران جنگ نرم باید با بصیرت برای مقابله با توطئه ها و فتنه های دشمنان در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی تلاش کنند.

 

 

خبرنگار بسیجی : رحمت نژاد

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar