سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۶۳۹۳۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸- ۲۲: ۰۸
مسئول سازمان بسیج هنرمندان کشور در گفتگو با " بسیج":
مسئول سازمان بسیج هنرمندان کشور تاکید کرد: عصاره بیانیه گام دوم انقلاب باید در حوزه هنرمندان تحقق پیدا کند تا هنرمندان با روحیه و نگاه انقلابی و با عملیاتی جهادی در عرصه فرهنگ و هنر حضور داشته و نسبت به خنثی سازی هجمه‌های هنری استکبار گام بردارند.

امیر نصیر بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان کشور اظهار داشت: رویکرد سازمان بسیج هنرمندان در سال جدید مبتنی بر مسجد محوری و شبکه سازی هنرمندان انقلاب اسلامی، تربیت هنرمندان طراز انقلاب اسلامی و نقش آفرینی و بکارگیری در تولیدات هنری و ادبی است و امیدواریم بتوانیم گام‌های اجرایی را در روند شعار سال که رونق تولید است برداریم.
وی با اشاره به نقش تولیدات هنری در هدایت افکار عمومی و جامعه بیان داشت: تلاش ما این است که به واسطه تولیدات هدفمند و موثر؛ هدایت و راهبری هنری و ادبی اتفاق بیفتد. یکی از ضروریات اصلی ما تربیت هنرمند طراز انقلاب اسلامی است و یا به عبارتی کادرسازی است. ما در حوزه کادرسازی تلاش ویژه باید کنیم چرا که عرصه متعلق به جوانان است و باید جوانان را از امروز شناسایی و به علوم و فنون و مهارت‌های مختلف هنری و ادبی تجهیز کنیم و از طرفی دیگر آنان را در مجرای مدیریتی هدایت کنیم لذا یکی از سیاست‌های اصلی ما در سازمان بسیج هنمرمندان در این راستا واگذاری بخش از مسئولیت‌ها به هنرمندان وبویزه جوانان است تا جامعه مخاطب خود را در سطوح مختلف اداره کند و انان را به سمت هنر انقلابی سوق دهد.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان یاداور شد: یکی از محور‌های سازمان داشتن نگاه و روحیه انقلابی و عمل جهادی است. عصاره بیانیه گام دوم انقلاب باید در حوزه هنرمندان تحقق پیدا کند تا هنرمندان با روحیه و نگاه انقلابی و با عملیاتی جهادی د. عرصه فرهنگ و هنر حضور داشته و نسبت به خنثی سازی هجمه‌های هنری استکبار گام بردارند و از طرفی در راستای ترویج هنر انقلابی توفیق داشته باشند.
وی با اشاره به برگزاری دوره سه روزه توانمندسازی مدیران کانون‌های ادبی و هنری سازمان‌های بسیج هنرمندان سراسر کشور در مشهد افزود: نگاه ما در برگزاری این دوره این بود که بخشی از مهارت‌های مدیریتی و شبکه سازی را مرور و موانع و چالش‌های فرارو را برداریم و راهکار‌هایی را بررسی و با نقشه راه مناسب که بر اساس خرد جمعی همه هنرمندان محقق شده طی مسیر داشته و به اهداف مورد نظر برسیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar