سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۳۹۷۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸- ۱۲: ۰۰
مسئول ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت انقلاب اسلامی در آذربایجان شرقی:
مسئول ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت انقلاب اسلامی در آذربایجان شرقی گفت: از جان گذشتگی شهدا گویای حقانیت راه و هدف آنهاست.

به گزارش سرویس بسیج راهیان نور خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، عباسقلی احمدزاده در همایش آبروی محله به مناسبت گرامی داشت سالروز شهادت علیرضا جابری فروغ در محله بهار تبریز گفت: امنیت امروز و شرف و ناموس و عزت ما مدیون خون پاک شهیدان است و اگر شهدا نبودند در سال ۵۹ در همان ابتدای جنگ دشمنان ایران به چندین تکه تقسیم کرده بودند.
وی ادامه داد: در تک تک بند‌های گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری مطرح شده است راه و گام شهدا نمایان است و ایشان نیز از جوانان ادامه این صراط را می‌خواهند.

 احمدزاده
با بیان اینکه جوانان جهان اسلام شهدا را الگوی خود قرار داده اند، خاطرنشان کرد: مجاهدان راه حق درس ایستادگی و پایداری و شهامت و شهادت را از شهدا یاد گرفته گرفته اند و می‌دانند که مقام و منزلت شهدا بسیار والاست.
وی افزود: مسئولان ما باید ساده زیستی و امانتداری را از شهدا یاد بگیرند و اگر بخواهند رفتار و کردارشان همانند شهدا باشد باید وصیت نامه‌های آن‌ها را بخوانند و عمل کنند.

احمدزاده اضافه کرد: جبهه مقاومت انقلاب اسلامی در حال حاضر قدرتمندتر از گذشته است و اقتدار جمهوری اسلامی در دنیا حرف اول را می‌زند.

«شهید علیرضا جابری فروغ» در سال۱۳۴۷ در یک خانواده حسینی و هیئتی چشم به جهان گشود و در مرداد ماه ۱۳۶۶ در عملیات نصر ۷ در ارتفاعات بلف عراق پس از خلق حماسه‌های ماندگار در کنار دیگر همرزمانش، به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar