سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۶۴۱۴۵
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸- ۳۲: ۰۹
معاون امور اقتصادی استاندار در جلسه مشترک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و اشتغال و سرمایه گذاری استان گیلان
جلسه مشترک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و اشتغال و سرمایه گذاری استان گیلان در رودسر به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مهندس فرزام صفت برگزار گردید که در این جلسه به مشکلات 9 واحد تولیدی و صنعتی بخش خصوصی رسیدگی شد.

به گزارش سرویس بسیج مهندسین صنعت خبرگزاری بسیج، جلسه مشترک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و اشتغال و سرمایه گذاری استان گیلان در رودسر به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مهندس فرزام صفت برگزار گردید که در این جلسه به مشکلات 9 واحد تولیدی و صنعتی بخش خصوصی رسیدگی شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندارگیلان گفت: واحدهای تولیدی از فرصت بخشش جرایم تامین اجتماعی و مالیاتی بر اساس بخشنامه های ابلاغی استفاده کنند. در نشست مشترک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان که صبح امروز در شهرستان رودسر برگزارشد به این موضوع پرداخته شد که واحدهای تولیدی می توانند با پرداخت اصل بدهی از فرصت بخشش جرایم تامین اجتماعی و مالیاتی بر اساس بخشنامه های ابلاغی استفاده کنند.

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar