سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۴۳۹۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸- ۱۸: ۰۹
آیت الله موسوی جزایری مطرح کرد؛
آیت الله موسوی جزایری با اشاره به ضرورت برگزاری باشکوه جشن‌های غدیر، گفت: گسترش ولایت علی (ع) بر حقد و کینه‌های وهابیت می‌افزاید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج  در اهواز، آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری، رییس حوزه علمیه اهواز،در تجمع خادمان غدیر خوزستان با بیان اینکه عید غدیر پیش رو باید به بهترین شکل و کیفیت ممکن برپا داشته شود، اظهار داشت: شعائر علوی و شادی‌ها بیش از بیش مورد توجه قرار بگیرد، در چنین روز‌هایی اطعام دادن بسیار مستحب و تأکید شده است.

رییس حوزه علمیه اهواز افزود: امیرمؤمنان (ع) ابوالایتام هستند، در این روز‌ها اطعام فقرا فراموش نشود و بیش از بیش جویای احوال آن‌ها شویم.

آیت الله موسوی جزایری با بیان اینکه دشمنان در پی منحرف ساختن جوانان شیعی از مکتب تشیع و انقلاب اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: وهابیت و دشمنان در پی ضربه زدن به نظام اسلامی هستند؛ اصولا وهابیت هر جا که تشیع ریشه بدواند به مقابله برخواهد خاست.

وی با بیان اینکه دشمنان از گسترش ولایت علی به شدت عصبانی می‌شوند، ادامه داد: دشمن شاید حب و بغض نسبت به امیرمؤمنان را نشان دهند، اما در عمل و رفتار می‌توان چنین کینه‌های نهفته شده را مشاهده کرد، در نیجریه شاهد هستیم که شیخ زکزاکی به دلیل تبلیغ ترویج تشیع مورد آزار و اذیت فراوان قرار گرفته است.

رییس حوزه علمیه اهواز ادامه داد: دشمن و وهابیت در پی ضربه زدن به ایران و عراق هستند، هر گونه ضربه به عراق در واقع ضربه به ایران اسلامی است.

آیت الله موسوی جزایری عنوان داشت: همانگونه که دشمن شبانه روز به مبارزه با تفکرات شیعه و ولایت می‌پردازد علما و روحانیون ما نیز شبانه روز به مقابله می‌پردازند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar