سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۴۴۶۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸- ۴۹: ۱۰
مدیر توزیع برق شهرستان سمنان از افتتاح 11 پروژه عمرانی برق‌رسانی در هفته دولت سال جاری با اعتبار 43 میلیارد و 682 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، مهدی پاک‌طینت اظهار کرد: پروژه نصب یک دستگاه ترانس به ظرفیت 400 کیلوولت آمپر و احداث 650 متر شبکه فشار ضعیف واقع در بلوار امین این شهرستان با اعتبار یک میلیارد و 750 میلیون ریال به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی به پروژه احداث 800 متر شبکه فشار متوسط هوایی و تجهیز دو ایستگاه هوایی در منطقه اعتضادیه به مبلغ یک میلیارد و 600 میلیون ریال اشاره کرد و افزود: پروژه نصب هشت دستگاه پست هوایی به قدرت دو هزار و 110 کیلوولت آمپر و احداث یک هزار و 470 متر شبکه توزیع برق به‌منظور تأمین برق مشترکان در سطح شهرستان با هزینه 6 میلیارد و 247 میلیون ریال، ازجمله پروژه‌های قابل افتتاح در هفته دولت امسال است.
مدیر توزیع برق شهرستان سمنان با بیان اینکه پروژه بهینه‌سازی 20 دستگاه پست هوایی به ظرفیت 855 کیلوولت آمپر و اصلاح دو هزار و 700 متر شبکه فشار متوسط با اعتبار پنج میلیارد و 491 میلیون ریال افتتاح خواهد شد، اظهار داشت: پروژه برقراری 24 ست تیغه جداکننده بر روی خطوط فشار متوسط هوایی با مبلغ 583 میلیون ریال، از دیگر پروژه‌های قابل بهره‌برداری مربوط به این شهرستان است.
پاک‌طینت با ابراز اینکه پروژه اصلاح 15 هزار متر خط 20 کیلوولت به‌صورت خط گرم با هزینه یک میلیارد و 120 میلیون ریال، ازجمله پروژه‌های قابل افتتاح است تصریح کرد: پروژه توسعه هشت هزار و 280 متر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی به طول سه هزار و 480 متر با اعتبار 9 میلیارد و 88 میلیون ریال، در هفته دولت سال جاری افتتاح می‌شود.
وی با عنوان اینکه پروژه بهسازی 730 سرچراغ و احداث دو هزار و 860 متر شبکه روشنایی معابر در نقاط مختلف شهرستان با هزینه سه میلیارد و 722 میلیون ریال بهره‌برداری خواهد شد، خاطرنشان کرد: پروژه بهسازی دو هزار و 170 انشعاب آمپری به مبلغ 9 میلیارد و 856 میلیون ریال از زمره پروژه‌های قابل افتتاح به شمار می‌رود.
مدیر توزیع برق شهرستان سمنان با اعلام اینکه پروژه اصلاح 115 انشعاب دیماندی و غیردیماندی با اعتبار دو میلیارد و 40 میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسد، یادآور شد: پروژه بهینه‌سازی هفت دستگاه تابلوهای فشار متوسط و فشار ضعیف پست‌های زمینی با هزینه دو میلیارد و 185 میلیون ریال در هفته دولت سال 98 افتتاح خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar