سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۶۵۰۱۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸- ۱۸: ۱۸
فرمانده تیپ حضرت علی اکبر(ع) گفت: خورشید، بزرگ ترین مؤذن صبح است و شهید، والاترین مکبر آزادگی؛ و کدام تکبیر، رساتر و فراگیرتر از شهادتینی که در بی تعلق ترین ثانیه های زندگی، بر زبان شهید جاری می شود.

به گزارش خبرنگاربسیج از زابل، یادواره بیست پنج شهید طایفه سیاسر با حضور سردار گشتاسبی، فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان و فرماندهان نواحی زابل، فرمانده تیپ حضرت علی اکبر(ع)، طایفه سیاسیر، امام جمعه شهرستان زابل و مسئولین سطح شهرستان در  ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل برگزار شد.
 
سردار  سرتیپ دوم پاسدار پرویز آبسالان، فرمانده تیپ حضرت علی اکبر(ع) وی بیان داشت زنده نگاه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.

وی افزود: رهایی، محصول دل سپردگی مردان جهاد، به عالمی فراتر از خاک است؛ محصولی که توازن عقل‌های زمین را درهم می‌شکند. پس سلام بر شهدا که ایستاده می‌میرند.

سردار آبسالان ادامه داد: راز جاری ماندن شهدا چیزی جز جوشیدن از چشمه‌ای به نام عشق نیست، شهادت، کلاس همیشه دایر حرکت است که تمامی انسان‌ها را در هر برهه زمان، در خویش ثبت نام می‌کند و شهدا، محصلان برگزیده این مدرسه اند.

فرمانده تیپ حضرت علی اکبر(ع) سیستان ادامه داد: شهدا، رفته اند و رسالتی از جنس آگاهی و حرکت را بر دوش ما باقی گذاشته اند.
 
این مسئول اظهار داشت: شهادت، مرز زمین و آسمان است و شهدا، مرزبانان همواره بیداری هستند که شهیدان،مسئولیتی ممتد را در لحظه لحظه زندگی مان بر عهده ما نهاده اند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar