سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۵۱۹۶
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸- ۱۲: ۱۱
مدیر خدمات انتظامی الکترونیک پلیس+۱۰ شهرستان سرخه :
مدیر خدمات انتظامی الکترونیک پلیس+۱۰ شهرستان سرخه گفت: صرفه جویی در وقت و هزینه از جمله اهداف دفاتر پلیس +۱۰ است
به گزارش خبرنگارخبرگزاری بسیج سرخه؛ محمد اشرف مدیر خدمات انتظامی الکترونیک پلیس + ۱۰ شهرستان سرخه ضمن عرض تبریک اعیاد قربان و غدیر در خصوص خدمات انتظامی در دفتر پلیس+۱۰ شهرستان سرخه گفت:: در این دفتر خدماتی زیادی از جمله صدور اولیه گذر نامه، تمدید گذر نامه با همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه در کمترین زمان، تمدید و صدور المثنی گواهینامه با همراه داشتن شناسنامه، کارت ملی، کارت هوشمند سربازی برای آقایان و همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه برای خانم هاوصدور برگ خلافی خودرو بصورت قسطی برای مالکین خودرو داوطلب وپرداخت خلافی تا مبلغ ۲۵۰ هزار تومان در محل دفتر به همشهریان عزیز ارائه می‌گردد.
وی با اشاره به سایر خدمات دفتر خدماتی پلیس +۱۰ سرخه افزود: انجام خدمات سو پیشینه همراه با عکاسی مربوطه، صدور دفتر چه اعزام به خدمت سربازان شهرستان، در خواست وپیگیری کارت سوخت هوشمند خودرو؛ اعم از خودرو سوای، سنگین و موتور سیکلت، پیگیری و جدا سازی یارانه مزدوجین جدید، بد سرپرست‌ها، حضانت حسب دستور مرجع قضایی وفوت اشخاص، اقدام و هماهنگی با معاونت نظام وظیفه استان برای دانش آموزان سال آخر دبیرستان‌ها و دانشجویان مشغول تحصیل جهت صدور مرخصی تحصیلی این عزیزان، انجام کلیه خدمات انتظامی مربوط به کفالت سربازان عزیز و همچنین پیگیری، هماهنگی و صدور دفترچه اعزام بخدمت داوطلبین از جمله خدماتی است که در این دفتر انجام می‌شود.
اشرف در رابطه با خرید دستگاه پیشرفته عکاسی (بیومتریک) و استفاده از این وسیله افزود: برای مراجعین عزیز دیگر نیاز به ارائه عکس نبوده و همزمان با اقدام گذرنامه، گواهینامه و سوپیشینه عکس برداری انجام می‌شود.
اشرف در آخر تصریح کرد: تمام ارائه خدمات دفتر الکترونیک انتظامی شهرستان سرخه صرفا جهت صرفه جویی در وقت و هزینه شهروندان و تسریع در کوتاه کردن زمان و رضایتمندی مردم میباشد. امید است شهروندان به این مهم توجه فرمود: ه، ما را در خدمت رسانی مضاعف همراهی فرمود: ه و منتظر قدوم مبارکتان در محل جدید هستیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar