سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۵۲۹۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸- ۰۵: ۱۵
سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی تاکید کرد
سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: باید برای برقراری ارتباط با دانشگاه‌های استان به صورت جدی تلاش شود.

 به گزارش خبرگزاری بسیج از ارومیه، علی‌محمد نیکبخت در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه هم اکنون ۹۲ واحد فناور و ۱۲ شرکت دانش‌بنیان در پارک علم و فناوری استان مستقر هستند، اظهار کرد: متاسفانه پارک علم و فناوری آن‌گونه که باید برای مردم شناخته نشده است.

وی تصریح کرد: مجموعه پارک علم و فناوری به صورت حرفه‌ای و با هدف توسعه نوآوری و انجام کارهای دانش بنیان در حال فعالیت است تا بتواند نیاز جوانان نخبه استان را فراهم کند.

سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: اولویت پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی با توجه به تولیدات شرکت‌های فعال، توجه به نیازهای استان و سرمایه‌گذاری در این بخش است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه پارک علم و فناوری با تمامی دانشگاه‌های استان ارتباط دارد، افزود: روسای دانشگاه ارومیه و علوم پزشکی استان از اعضای هیئت امنای پارک علم و فناوری هستند و در حال رایزنی برای ایجاد مرکز رشد در شهرهای پرجمعیت استان هستیم.

نیکبخت با اشاره به اینکه پارک علم و فناوری در سیاست‌های اجرایی و مالی شرکت‌ها هیچ دخالتی ندارد  اظهار کرد: رسالت آن صرفا رسالتی حمایتی به منظور حمایت و ارائه تسهیلات به این شرکت ها بوده و شرکت‌های مستقر در پارک تماما از مالیات معاف هستند.

وی گفت: پارک علم و فناوری در کنار فراهم آوردن مجوزها، معافیت‌ها و مشاوره‌های حقوقی رایگان برای شرکت‌ها و مراکز رشد، تسهیلات بانکی و حمایت مالی نیز ارائه می‌دهیم.

سرپرست پارک و فناوری اظهار کرد: مجموعه پارک علم و فناوری به صورت حرفه‌ای و با هدف توسعه نوآوری و انجام کارهای دانش بنیان در حال فعالیت است تا بتواند نیاز جوانان نخبه استان را فراهم کند.

وی تصریح کرد: پارک علم و فناوری نیاز جدی به  حمایت مسئولان و نمایندگان دارد چون با مشکلات جدی روبه رو هستیم.

انتهای پیام/ع

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: