سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۶۵۴۵۵
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸- ۱۰: ۱۱
جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان خبر داد:
جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت:سپاه انصارالمهدی (عج)در سال 97، احداث و مرمت 166 پروژه محرومیت‌‌زدایی و سازندگی را با مشارکت دستگاه‌های مختلف و مردم و بسیجیان در استان زنجان انجام داده است.

 به گزارش خبرگزاری بسیج؛ ابوالفضل طهماسبی در جلسه ستاد اردو‌های جهادی بسیج سازندگی استان زنجان با اشاره به اینکه سعی کردیم در بسیج سازندگی کمک کار دولت باشیم اظهار کرد: در هر عرصه‌ای اگر لازم باشد برای آبادانی ورود پیدا می‌کنیم.

 

وی تصریح کرد: بسیج سازندگی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای محرومیت‌زدایی در هر جایی لازم باشد همکار و همیار دولت است.

 

جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه افتتاح‌های خوبی را در مناطق مختلف استان خواهیم داشت ،افزود: امیدواریم با کمک دستگاه‌های مختلف و ادارات بتوانیم کارهای خوبی را در سطح استان داشته باشیم و قافله محرومیت‌زدایی در استان از سایر استان ها عقب نماند.

 

طهماسبی به عملکرد سپاه انصارالمهدی (عج)استان زنجان در سال گذشته وابتدای سال جاری اشاره وخاطرنشان کرد:اعزام ماشین آلات سبک وسنگین واعزام گروه های جهادی به مناطق سیل زده کشور،اجرای طرح هجرت دانش آموزی ومرمت وزیباسازی 41 مدرسه با همکاری آموزش وپرورش استان، احداث و مرمت 166 پروژه محرومیت‌‌زدایی و سازندگی،خدمات رسانی 108 تیم پزشکی در مناطق محروم،تامین وتوزیع14مورد جهیزیه به زوج های جوان وبرگزاری 280طرح اقتصادمقاومتی با همکاری بانک مهراقتصاد وبسیج سازندگی از نمونه این اقدامات می باشد.

 

وی با اشاره به  شناسنامه‌دار شدن 214 گروه جهادی جغرافیا محور در استان زنجان اظهار کرد: بیش از 720 گروه جهادی محله محور را سازماندهی کردیم تا این گروه‌ها بتوانند در مواقع لزوم به مردم خدمت‌رسانی کنند.

 

وی با اشاره به اینکه با کمک‌ دستگاه‌های مختلف می‌توان اقدامات بسیار برجسته‌ای را در مناطق محروم انجام داد،افزود: امیدواریم بتوانیم با همدلی و همزبانی و با کمک دستگاه‌های مختلف ،بازخورد خوبی در عرصه محرومیت‌زدایی در استان داشته باشیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: