سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۶۵۶۶۶
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸- ۳۱: ۱۱
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخورد با مفسدان یعنی جلوگیری از تضییع حق مردم، از رئیس قوه قضائیه به پاس برخورد با مفسدان اقتصادی قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، سید امیرحسین قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در زمان امام علی(ع) بعضی از مجریان حکومت مفسد بودند و با شکایت مردمی، امیرالمؤمنین با آنها برخورد می‌کرد.

وی با یادآوری اینکه در زمان امام علی(ع) فساد سیستمی نبود، اظهار داشت: در آن دوران سیستم با فساد کنار نمی‌آمد و با آن برخورد می‌ کرد. 

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اینکه ما انتظار داشته باشیم تمام مقامات کشور،‌ سالم و درست باشند غیرواقعی است، زیرا به هر حال در تمامی دوره‌های تاریخی بخشی از مقامات به فساد آغشته شده‌اند؛ مهم این است سیستم فساد را در عالی‌ترین رتبه و درجات تحمل نکرده و با آن برخورد کند. 

قاضی‌زاده با تأکید بر اینکه در جمهوری اسلامی ایران، نظام اسلامی به هیچ عنوان با فساد در عالی‌ترین درجات کنار نیامده و نخواهد آمد، تصریح کرد: در نظام اسلامی با فساد مسئولان و نزدیکان آنها برخورد می‌شود. 

وی با تقدیر از رئیس قوه قضائیه برای برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی گفت: انتظار عمومی این است که اگر کسی دارای مسئولیت و ارتباطات گسترده بود، حاشیه امنی نداشته باشد و با فساد وی برخورد شود؛ برخورد با مفسدان نشانه اقتدار است و نهایتاً از تضییع حق عمومی جلوگیری می‌کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar