سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۵۶۸۲
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸- ۳۸: ۱۳
خبر خوش نوبخت در بازدید از پروژه قطار شهری تبریز:
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در بازدید از پروژه قطار شهری تبریز اظهار کرد: مردم تبریز شایسته استفاده بیشتر از خط مترو هستند که در این خصوص در بودجه سال 99 برای آغاز عملیات اجرایی خط 3 اعتبارات لازم در ردیف بودجه عمرانی کشور پیش بینی خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، محمد باقر نوبخت ضمن تایید صدور مجوز کمیسیون ماده 23 جهت شروع عملیات اجرایی خط 3 مترو تبریز خاطرنشان کرد: جمع بندی بازدید از پروژه قطار شهری تبریز در سفر قبلی و امروز نشان می‌دهد اقدامات شایسته ای برای پیشرفت پروژه قطار شهری تبریز تاکنون صورت گرفته است.
وی مدیران قطار شهری را خوش قول دانست و گفت: تجربه نشان داده است که دوستان ما به قولشان عمل می کنند از این رو ما نیز در خصوص تخصیص اعتبار اقدام می کنیم.
نوبخت از افتتاح خط یک مترو تبریز در سال‌جاری خبر داد و گفت: با روند فعلی طی سال جاری و در سفر بعدی شاهد افتتاح خط یک مترو تبریز خواهیم بود.
وی همچنین برای سرعت بخشیدن به حفاری تونل های خط دو با درخواست مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه مبنی بر رسیدن به برنامه زمان بندی پروژه وجبران عقب ماندگی پروژه با تخصیص 200 میلیارد تومان اعتبار اضافی در سال جاری به خط دو قطار شهری موافقت و دستورات لازم را صادر کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar