‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۷۱۹۰۴
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸- ۲۴: ۱۰
فرمانده سپاه ساوه درگفتگوبابسیج:
سرهنگ دوم پاسدار حجت اله دستجانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه در حاشیه بازدید از روند پیشرفت طرح جهاد همبستگی ملی و محرومیت زدایی در روستاهای ساوه گفت: جامعه اسلامی با گفتمان جهادی بسیج شاهد خدمت رسانی به مردم و افزایش امید مردم به نظام می شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از ساوه، سرهنگ پاسدار حجت اله دستجانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه در حاشیه بازدید از روند پیشرفت طرح جهاد همبستگی ملی و محرومیت زدایی در روستاهای ساوه گفت: جامعه اسلامی با گفتمان جهادی بسیج شاهد خدمت رسانی به مردم و افزایش امید مردم به نظام می شود.
وی افزود:این اقدام جهادی، نقشه دشمنان در پمپاژ کردن ناامیدی به مردم را با مانع مواجه می کند.
سرهنگ دستجانی بیان کرد:در ۱۰ منزل روستایی در ساوه ، مرحله پی کنی انجام شده و در حال اسکلت زنی و سقف است.
وی ادامه داد: بسیجیان با تفکر انقلابی و جهادی، شبانه روز در حال کار هستند و طوری اسکلت ها طراح شده است که ظرف چند ساعت اسکلت، با پیج و مهره تکمیل می شوند.
فرمانده سپاه ناحیه ساوه اظهار کرد: در روستای هدف باغچه غاز شاهد احداث 5 واحد مسکونی برای نیازمندان هستیم و این روستا تبدیل به یک کارگاه سازندگی با حضور جهادگران بسیجی از اقشار مختلف شده است.
وی افزود: دو واحد در روستای شاهسون کندی و یک واحد هم در روستاهای طراز ناهید ،رضا آباد و انجیلاوند فونداسیون آماده شده و در مرحله اسکلت است که ان شاءالله در مدت یک ماه انشعابات آب و برق هم تکمیل می شود.
سرهنگ دستجانی گفت: چهار واحد نیز در روستاهای مرق و مرقکان در مرحله پی کنی است که برنامه داریم با مشارکت کمیته امداد تعداد واحدهای مسکونی بیشتری را پس از تکمیل پرونده احداث کنیم.
وی ادامه داد: 15 نفر از اساتید فن در زمینه اسکلت و جوشکاری از شرکت های مختلف استان مرکزی و ساوه در حال خدمت رسانی هستند.
 فرمانده سپاه ساوه بیان کرد: هر کدام از پروژه ها با نام یک شهید شهرستان در راستای کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در دفاع مقدس، متبرک شده است تا با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت الگوهای خوبی را به مردم درمقابله با الگوسازی دشمن نشان دهیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar